d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev13863873883893901680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
Dec 11 2009 03:24pm
Quote (sleeperek @ Dec 11 2009 09:19pm)
ciesze się, że mogłem pomóc


niestety nie pomogło : (
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Dec 11 2009 03:25pm
Quote (toldi @ 11 Dec 2009 22:24)
niestety nie pomogło : (


to odłącz i sprawdź czy będzie działało
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
Dec 11 2009 03:32pm
Quote (sleeperek @ Dec 11 2009 09:25pm)
to odłącz i sprawdź czy będzie działało


dalej nic
Banned
Posts: 3,402
Joined: May 19 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Dec 11 2009 03:35pm
nie zachowujcie się jak łatwy, pls :(
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Dec 11 2009 05:12pm
Member
Posts: 22,335
Joined: Oct 10 2005
Gold: 222.08
Dec 11 2009 05:54pm
Quote (xxxRedxxx @ 12 Dec 2009 00:12)
http://img405.imageshack.us/img405/2967/gfhfghpu.jpg


kurwa jaki teraz rage na /2 na blu =]
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 11 2009 08:33pm
78k od srody
zostalo jeszcze 3 stacki blue, 4 stacki green, 7 stackow orange i 7 stackow purple
i wcale red i yellow :\
jeszcze mysle wpadnie z drugie tyle z tej reszty
Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
Dec 11 2009 10:00pm
Quote (Pozer @ Dec 11 2009 08:33pm)
78k od srody
zostalo jeszcze 3 stacki blue, 4 stacki green, 7 stackow orange i 7 stackow purple
i wcale red i yellow :\
jeszcze mysle wpadnie z drugie tyle z tej reszty


ehh. na moim serverze jest lipa, hi end enchants sa praktycznie nie do sprzedania i siedze teraz na stackach massacre ,berserking itp, ktore dzicz wystawila praktycznie taniej niz mats.
Member
Posts: 21,787
Joined: Jul 26 2005
Gold: 0.00
Dec 12 2009 07:45am
Quote (LatwyEz @ Dec 11 2009 08:24pm)
juz dosc, nie wiem czy to ja nie umiem tankowac czy ludzie grac ale kurwa jesli debile mnie overaggruja co sekunde to nn...


jak dostajesz na start toty i miski i potem ktos Cie overaggro, imo nie umiesz tankowac :)
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Dec 12 2009 08:19am
Quote (Vampirepm3 @ Dec 12 2009 03:45pm)
jak dostajesz na start toty i miski i potem ktos Cie overaggro, imo nie umiesz tankowac :)


gdyby rogue wiedzial ze ma tot to by nie bylo problemu~~
Go Back To Polska Topic List
Prev13863873883893901680Next
Closed New Topic New Poll