Quote (fafnirek @ Dec 7 2024 10:20pm)
No w końcu :P kolejny warn, który zdejmuję jest znów za to samo, za spam w temacie menczesteru :~) poprzedni też taki był. I wszystkie z 2018 roku.
niech Bozia Cię broni przed spamowaniem w tym temacie. tak się nie godzi