Quote (SimSimSalabim @ Oct 9 2014 12:37pm)
dzisiaj jest akurat bardzo przyjemnie, ale jak yayco napisal ten post wczoraj, kiedy u mnie wiatr/deszcz, to az mnie dreszcze przechodzily na sama mysl o bieganiu w krotkich spodenkach
Jak biegałem w zeszłym sezonie, to krótkie spodenki zakładałem, jak było powyżej 0-4 stopni. Ale mi zawsze jest gorąco

Aaa, czapkę do biegania ubrałem 3-krotnie

Zima jest zajebista do biegania!
Quote (Grigo @ Oct 9 2014 09:06pm)
Idę jutro rano testować kolano. Parę tygodni temu robiłem podchody, ale nie dałem rady psychicznie. Planuję regularne biegania i oby było ok.
Boisz się bólu czy nawrotu kontuzji?
Quote (arachno_m @ Oct 9 2014 09:14pm)
Ktoś chętny na testy wydolnościowe?
Prowadzisz jakiś klub biegowy, tak?