d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Wlasnie Jesz > Oficjalny Temat Ja Pilnuje Zasad
Prev1384385386387388496Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,715
Joined: Nov 13 2015
Gold: 290.00
Warn: 10%
Jan 14 2018 05:46am
Quote (Nothus @ Jan 14 2018 12:43pm)
Piekę właśnie bułki pszenne z dodatkiem zmielonego, prażonego sezamu :drool:


Pszenica :thumbsup:
Member
Posts: 42,129
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Jan 14 2018 05:49am
Guwno jem byłem w knajpie co dojebane burgery robią i zamknięte chuj do mordy kij do dupy kurwqaaaaaaaa
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Jan 14 2018 06:03am
Quote (consciousness @ 14 Jan 2018 13:46)
Pszenica :thumbsup:


??? rozwiniesz?
Member
Posts: 27,715
Joined: Nov 13 2015
Gold: 290.00
Warn: 10%
Jan 14 2018 06:40am
Quote (Nothus @ Jan 14 2018 01:03pm)
??? rozwiniesz?


Poczytaj na google pszenica i jej wplyw na nasze zdrowie,
Tl:dr - pszenica, ktora jest w dzisiejszych czasach nie nadaje sie dla czlowieka.
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Jan 14 2018 06:44am
Quote (consciousness @ 14 Jan 2018 14:40)
Poczytaj na google pszenica i jej wplyw na nasze zdrowie,
Tl:dr - pszenica, ktora jest w dzisiejszych czasach nie nadaje sie dla czlowieka.


CO JA DO KURWY CZYTAM xD.
A ziemia jest płaska jak by co iks de.

e/ czyli pszenica dla vegan to jak hamburger dla normalnych ludzi - niezjebów?

This post was edited by Nothus on Jan 14 2018 06:44am
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Jan 14 2018 06:49am
Zaraz będę jeść kurczaka pieczonego w miodzie plus pieczone talarki ziemniaczane plus gotowane brokuły.
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Jan 14 2018 06:59am
dzisiaj tlen z azotem i szczyptą argonu
bieda
Member
Posts: 1,617
Joined: Jul 23 2017
Gold: 0.00
Jan 14 2018 07:00am
Quote (SimSimSalabim @ Jan 14 2018 02:59pm)
dzisiaj tlen z azotem i szczyptą argonu
bieda


spawacz?
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Jan 14 2018 07:00am
Quote (SimSimSalabim @ 14 Jan 2018 14:59)
dzisiaj tlen z azotem i szczyptą argonu
bieda


Jak jesteś z południa to dodatkowo bukiet pierwiastków ciężkich

Quote (PRISONBREAK25 @ 14 Jan 2018 15:00)
spawacz?


Do spoiny nie należy wprowadzać azotu... Tlen, dwutlenek węgla, argon, wodór lub mieszanki w zależności od metody spawania.

This post was edited by Nothus on Jan 14 2018 07:02am
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Jan 14 2018 07:06am
Dziś na obiad ziemniaki, sos pomidorowy oraz gołąbki.
Go Back To Polska Topic List
Prev1384385386387388496Next
Add Reply New Topic New Poll