d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1384385386387388469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Oct 8 2014 06:02am
To prawda, ze asisc>wszystko jestli chodzi o obuwie do biegania?

Przykladowo czym roznia sie gt-1000 2 od gel-gt-1000 itp? :D

Posiedzialem chwile na stronach dla biegaczy. Wedlug wielu "specialistow" buty za 30zl wystarcza(przewaznie niczym sie nie roznia od markowych za xxx zl), drudzy upieraja sie, ze bieganie na bosaka jest najzdrowsze i buty zwiekszaja ryzyko kontuzji. Jeszcze inni promuja buty za >300zl. JAKA JEST PRAWDA :D
Member
Posts: 115,794
Joined: Oct 10 2012
Gold: 0.00
Oct 8 2014 02:28pm
Jak wgrac Endomondo na telefon?
Skad pobrac?
Member
Posts: 17,135
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Oct 8 2014 03:21pm
Quote (RainyDay1 @ 8 Oct 2014 22:28)
Jak wgrac Endomondo na telefon?
Skad pobrac?


google play
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Oct 8 2014 04:28pm
pizgawa juz sie zrobila : \ zapisalem sie na silownie, tam bede kontynuowal kariere biegacza-etiopczyka
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Oct 8 2014 04:38pm
Quote (SimSimSalabim @ 9 Oct 2014 00:28)
pizgawa juz sie zrobila : \ zapisalem sie na silownie, tam bede kontynuowal kariere biegacza-etiopczyka


e tam, ja w krotkich spodenkach pocinam i jest git.
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Oct 8 2014 10:18pm
Quote (RainyDay1 @ Oct 8 2014 08:28pm)
Jak wgrac Endomondo na telefon?
Skad pobrac?


JA PIERDOLE :DDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Oct 9 2014 05:19am
Quote (SimSimSalabim @ 9 Oct 2014 00:28)
pizgawa juz sie zrobila : \ zapisalem sie na silownie, tam bede kontynuowal kariere biegacza-etiopczyka


Ciepło jest, ja tam dalej biegam w krótkich spodenkach. :p

Muszę powrócić do regularnych długich wybiegań. :) Jak tam Panowie, nowe życiówki? nowe plany treningowe? Chwalcie się!
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Oct 9 2014 05:37am
dzisiaj jest akurat bardzo przyjemnie, ale jak yayco napisal ten post wczoraj, kiedy u mnie wiatr/deszcz, to az mnie dreszcze przechodzily na sama mysl o bieganiu w krotkich spodenkach
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Oct 9 2014 02:06pm
Idę jutro rano testować kolano. Parę tygodni temu robiłem podchody, ale nie dałem rady psychicznie. Planuję regularne biegania i oby było ok.
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Oct 9 2014 02:14pm
Ktoś chętny na testy wydolnościowe?

Go Back To Polska Topic List
Prev1384385386387388469Next
Add Reply New Topic New Poll