Quote (SimSimSalabim @ 9 Oct 2014 00:28)
pizgawa juz sie zrobila : \ zapisalem sie na silownie, tam bede kontynuowal kariere biegacza-etiopczyka
Ciepło jest, ja tam dalej biegam w krótkich spodenkach.

Muszę powrócić do regularnych długich wybiegań.

Jak tam Panowie, nowe życiówki? nowe plany treningowe? Chwalcie się!