d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 2 Pan Zniszczenia Reset 2011 > Sponsorowany Przez Donkotjo
Prev1384385386387388416Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Apr 18 2011 11:56pm
Quote (Kathorga @ 19 Apr 2011 00:02)
cos ty, kurewsko mi sie nei chce i stoje na 91 :D

tamburyno masz moze free shako? chcialem cos zobaczyc


e/ ehehehe nihil dropnal bera :D


e/2 przerzuci ktos fast?


jeśli wszystko będzie jak powinno to jutro może wbiję 93 :rolleyes:
strasznie to mozolnie idzie teraz :]

Quote (Elobos @ 19 Apr 2011 07:34)
wie ktos jaka jest teraz cena eth ba na eu ld


sr, nie mam pojęcia :(
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Apr 19 2011 06:11am
a ja rd znowu zlapalem

zwiekszylem maxgametime do 8 minut teraz
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 19 2011 06:12am
Po calej nocy zlapalem tylko gula :(
Zmienilem pickit na bardziej zaawansowany, zeby nie znajdowal crapow i teraz juz niczego nie podnosi, pusto :D
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Apr 19 2011 06:15am
Quote (Kathorga @ 19 Apr 2011 14:11)
a ja rd znowu zlapalem

zwiekszylem maxgametime do 8 minut teraz


ja ustawiłem na 7 minut i wiele razy był maxgametime- po kilku godzinach kolega zaczyna biegać od skrzynki do merchantsów i tylko czas traci :/

jakieś dropsy ciekawe? :)
Member
Posts: 3,514
Joined: Dec 28 2009
Gold: 270.00
Apr 19 2011 06:17am
Quote (tamburyn @ Apr 19 2011 01:15pm)
ja ustawiłem na 7 minut i wiele razy był maxgametime- po kilku godzinach kolega zaczyna biegać od skrzynki do merchantsów i tylko czas traci :/

jakieś dropsy ciekawe? :)


ja zawsze ustawialem na 10 i wysylalem go w tyle miejsc zeby gra trwala okolo 10 minut i nie mialem problemow z rd
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Apr 19 2011 06:19am
Quote (Kathorga @ 19 Apr 2011 14:11)
a ja rd znowu zlapalem

zwiekszylem maxgametime do 8 minut teraz


Ja poki co dostalem tylko 1 rd, jak 3 kolegow gralo 24h bez przerwy. B)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 19 2011 06:21am
A ktorego zestawu podnoszenia itemow kolegi uzywacie? Zaawansowanego czy extremalnego?
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Apr 19 2011 06:21am
warto zatrzymac amu 3 passive 13 rl?

This post was edited by YaYco on Apr 19 2011 06:21am
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Apr 19 2011 06:23am
Quote (Grigo @ 19 Apr 2011 14:21)
A ktorego zestawu podnoszenia itemow kolegi uzywacie? Zaawansowanego czy extremalnego?


zależy od itemów,
ja lecę zwykle na zaawansowanym, w którym ewentualnie nanoszę lekkie poprawki

Quote (YaYco @ 19 Apr 2011 14:21)
warto zatrzymac amu 3 passive 14 rl?


długo to rd miałeś?
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Apr 19 2011 06:24am
Quote (Grigo @ 19 Apr 2011 14:21)
A ktorego zestawu podnoszenia itemow kolegi uzywacie? Zaawansowanego czy extremalnego?


Zaawansowany z modyfikacjami.

Quote (YaYco @ 19 Apr 2011 14:21)
warto zatrzymac amu 3 passive 13 rl?


Imo nie.
Go Back To Polska Topic List
Prev1384385386387388416Next
Closed New Topic New Poll