Quote (Fatality-SoF @ Jan 13 2018 08:29pm)
dobre sajgonki czy takie w tluszczu cale jak w chujowych chinolach? :)
Znajomy zachwalał, że wybitnie dobre są. Ja oceniam je na "mocno średnie".
Około 15'tu lat temu jadłem najlepsze sajgonki w życiu w barze "Mekong", w Nowym Dworze Maz.
Niestety knajpa splajtowała po programie telewizyjnym "Uwaga", ponieważ po kilku miesiącach, po otwarciu tejże knajpy, szybko wyginęły wszystkie bezpańskie koty i psy z okolicy.
Jestem przekonany w 99%, że musiałem opierdolić jakiegoś psa/kota, gdyż do tej pory żadne sajgonki które próbowałem nie są choćby w minimalnym stopniu tak smaczne, jak tamte.

PS,
Wiem jak są zabijane zwierzęta w chinach i nie popieram tego, aczkolwiek jest to bardzo smaczne mięso. Nie da się tego porównać z żadną cielęciną, wieprzowiną, itp...