d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1383384385386387469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Oct 5 2014 07:19pm
zakupilem obuw, ciekawe, jak sie sprawdza :evil:



This post was edited by YaYco on Oct 5 2014 07:21pm
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Oct 5 2014 07:40pm
Quote (YaYco @ 6 Oct 2014 03:19)
zakupilem obuw, ciekawe, jak sie sprawdza :evil:

http://i59.tinypic.com/2nkq3yx.jpg


do biegania po kaluzach?

/ile dales btw?

This post was edited by SimSimSalabim on Oct 5 2014 07:41pm
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Oct 5 2014 07:53pm
Quote (SimSimSalabim @ 6 Oct 2014 03:40)
do biegania po kaluzach?

/ile dales btw?


230, ale grubo przecenione.
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Oct 6 2014 02:14am
Quote (YaYco @ 6 Oct 2014 03:53)
230, ale grubo przecenione.


Twoje pierwsze buty do biegania?
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Oct 6 2014 02:18am
Quote (SimSimSalabim @ 6 Oct 2014 10:14)
Twoje pierwsze buty do biegania?


tak, zaczalem biegac calkiem niedawno i do tej pory uzywalem random nike, dlatego jestem ciekawy roznicy.
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Oct 6 2014 02:18am
Quote (YaYco @ 6 Oct 2014 10:18)
tak, zaczalem biegac calkiem niedawno i do tej pory uzywalem random nike, dlatego jestem ciekawy roznicy.


co to jest za model?
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Oct 6 2014 02:23am
Quote (SimSimSalabim @ 6 Oct 2014 10:18)
co to jest za model?


free 5.0
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Oct 6 2014 02:28am
Quote (YaYco @ 6 Oct 2014 10:23)
free 5.0


kurcze, w ogole nie poznalem, a jakis czas temu sam sie zastanawialem nad kupnem tego modelu :q

kumpel ma i chwali sobie, mysle ze jest to zajebisty obow na poczatek
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Oct 6 2014 03:31pm
Nie ma to jak biegac na nieznanym terenie, zgubilem sie i musialem zrobic 4 kilometry ponad norme. Gdyby nie gps, to byloby cieniutko ;D
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Oct 7 2014 02:01am
Quote (YaYco @ 6 Oct 2014 23:31)
Nie ma to jak biegac na nieznanym terenie, zgubilem sie i musialem zrobic 4 kilometry ponad norme. Gdyby nie gps, to byloby cieniutko ;D


dobrze, że wróciłeś do domu cały i zdrowy :hug:
ja kupiłem buty rok temu i biegłem całe 3 razy... ;x
Go Back To Polska Topic List
Prev1383384385386387469Next
Add Reply New Topic New Poll