Quote (YaYco @ 6 Oct 2014 23:31)
Nie ma to jak biegac na nieznanym terenie, zgubilem sie i musialem zrobic 4 kilometry ponad norme. Gdyby nie gps, to byloby cieniutko ;D
dobrze, że wróciłeś do domu cały i zdrowy

ja kupiłem buty rok temu i biegłem całe 3 razy... ;x