d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev1383384385386387412Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Mar 25 2018 02:06pm
Jak widze ludzi z kazzaka na m+ 20+ to daje auto decline
Member
Posts: 1,674
Joined: Jul 10 2016
Gold: 269.00
Mar 25 2018 10:37pm
Quote (Unsatiable @ Mar 25 2018 09:06pm)
Jak widze ludzi z kazzaka na m+ 20+ to daje auto decline


To szkoda, bo z przyjemnością rozjebałbym twój kluczyk o podłogę.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Mar 25 2018 11:08pm
Quote (Unsatiable @ Mar 25 2018 09:06pm)
Jak widze ludzi z kazzaka na m+ 20+ to daje auto decline
Nie dziwie sie, Kazzak jest pelen arabow ktorzy maja wysoki ilvl i achievements dzieki petro dolarom.
Member
Posts: 37,038
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Mar 26 2018 12:21am
Quote (Unsatiable @ 25 Mar 2018 17:03)
Nie wiem z czego ludzie sie ciesza. Juz widze jak cale community ma czas zbierac matsyna potiony przed raidem... albo raidowac naxx w 40 osob po 2 itemy z kazdego bossa i wipe za wipe na sapphironie bo nikt nie ma itemkow z frost resistance.

Mi aktualny wow sie podoba. Moge wejsc na godzinke-dwie-dziesiec dziennie, zalezy ile mam czasu, i nic mnie nie omija.


Dokładnie to, ja zaczynam kolejny raz przygodę z wowem od czerwca
Member
Posts: 1,381
Joined: Dec 4 2017
Gold: 2,415.07
Mar 30 2018 03:34am
Przez WoD się troche zniechęciłem do WoWa i już Legionu nie kupiłem, ale BfA zapowiada się ciekawie, zwłaszcza ze chyba lorowo spelni sier moje marzenie (Królestwa ludzi zostaną odzyskane) :blush:
Member
Posts: 37,038
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Mar 30 2018 03:39am
Quote (Lesny_Barb @ 30 Mar 2018 10:34)
Przez WoD się troche zniechęciłem do WoWa i już Legionu nie kupiłem, ale BfA zapowiada się ciekawie, zwłaszcza ze chyba lorowo spelni sier moje marzenie (Królestwa ludzi zostaną odzyskane) :blush:


Wielu znajomych grało w Legion i mówili, że to jedne z lepszych dodatków dlatego mam zamiar trochę w niego pograć przed nowym dodatkiem. W BfA UC chyba zniszczyli i ciekawe gdzie będzie nowa siedziba UD
Banned
Posts: 3,811
Joined: Aug 10 2017
Gold: 0.00
Warn: 70%
Mar 30 2018 03:41am
Quote (hef @ 30 Mar 2018 11:39)
Wielu znajomych grało w Legion i mówili, że to jedne z lepszych dodatków dlatego mam zamiar trochę w niego pograć przed nowym dodatkiem. W BfA UC chyba zniszczyli i ciekawe gdzie będzie nowa siedziba UD


owszem legion byl swietny z malymi wyjatkami, na pewno lepszy niz misie z pandarii
Member
Posts: 37,038
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Mar 30 2018 03:43am
Quote (Ajven @ 30 Mar 2018 10:41)
owszem legion byl swietny z malymi wyjatkami, na pewno lepszy niz misie z pandarii


Ja jebe, gram sobie żeby napierdalać alojów, a w pandarii musiałem gonić za królikami, które ukradły misiom marchewki
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Mar 30 2018 05:25am
Quote (hef @ Mar 30 2018 11:43am)
Ja jebe, gram sobie żeby napierdalać alojów, a w pandarii musiałem gonić za królikami, które ukradły misiom marchewki



Ale raidy były ciekawsze w landach.
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Apr 30 2018 06:00am
Koledzy zakładając, że chcę sobie troszkę pograć w świat warcrafta i odpaliłem starter, mam 20 lvl to aktualnie najlepiej zakupić Legion + BfA i 30dni gametime za 49€ czy istnieje jakaś lepsza metoda? Czy są jakieś patenty z RaF'ami?

Aha, na jakim serwerze gra elita polskiej sekcji?
Go Back To Polska Topic List
Prev1383384385386387412Next
Add Reply New Topic New Poll