Quote (zYwi3c @ 11 Dec 2009 13:54)
Ale patologia, jestesmy sobie na tych nowych heroikach i jakis pala tank z 29k buffed, zajebal Maszkarze ( Japiszonka ) sword z hitem i sp :DDD i wyszedl z grupy odrazu LOL
u mnie wczoraj z arczim hor normal farmimy, on cloak z pierwszego bossa wygral, ja mu mowie zeby oddawal na d/e
a on dla zartu ze jestem ninja i zeby vote kick mnie i mnie wyrzucili z instancji

i grupa sie rozpadla po 5 minutach