d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev13833843853863871680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Dec 11 2009 07:32am
Quote (cOr @ 11 Dec 2009 14:27)
orientuje sie ktos czy mozna powtarzac tne quest za battered hilt ? tzn np chcialbym wziac bron do dpsu i heala


Quick Facts
Level: 80
Required level: ??
Side: Alliance
Start: Battered Hilt
End: NPC #143
Repeatable
Difficulty: 1 76 78 83 94
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Dec 11 2009 07:32am
Quote (cOr @ 11 Dec 2009 14:27)
orientuje sie ktos czy mozna powtarzac tne quest za battered hilt ? tzn np chcialbym wziac bron do dpsu i heala


ta, możesz wszystkie bronie 251 sobie wyfarmic cor ~~
Banned
Posts: 3,402
Joined: May 19 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Dec 11 2009 07:39am
Quote (sleeperek @ Dec 11 2009 07:32am)
ta, możesz wszystkie bronie 251 sobie wyfarmic cor ~~


gdzie mogę znaleźć jakie bronie daje ten q? przeszukałem wowheada w poszukiwaniu rewardów bez skutków, pomóżcie. :(

Quote (cOr @ Dec 11 2009 07:42am)


dzięki

This post was edited by plebshater on Dec 11 2009 07:48am
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Dec 11 2009 07:42am
thx !

Quote (plebshater @ 11 Dec 2009 14:39)
gdzie mogę znaleźć jakie bronie daje ten q? przeszukałem wowheada w poszukiwaniu rewardów bez skutków, pomóżcie. :(


http://www.wowhead.com/?item=50379#comments
zielony post
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 11 2009 07:47am
Quote (sleeperek @ 11 Dec 2009 13:32)
ta, możesz wszystkie bronie 251 sobie wyfarmic cor ~~
ale najpierw musi dropnac / kupic
ja 2 razy 3 heroici i wcale nie wypadlo :\
a na qt mam malo golda
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 11 2009 07:54am
Ale patologia, jestesmy sobie na tych nowych heroikach i jakis pala tank z 29k buffed, zajebal Maszkarze ( Japiszonka ) sword z hitem i sp :DDD i wyszedl z grupy odrazu LOL

Quote (Pozer @ 11 Dec 2009 15:59)
u mnie wczoraj z arczim hor normal farmimy, on cloak z pierwszego bossa wygral, ja mu mowie zeby oddawal na d/e
a on dla zartu ze jestem ninja i zeby vote kick mnie i mnie wyrzucili z instancji -_-
i grupa sie rozpadla po 5 minutach


szkoda ze Party Leadera nie mozna wyjebac ;/ ...

This post was edited by zYwi3c on Dec 11 2009 08:02am
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 11 2009 07:59am
Quote (zYwi3c @ 11 Dec 2009 13:54)
Ale patologia, jestesmy sobie na tych nowych heroikach i jakis pala tank z 29k buffed, zajebal Maszkarze ( Japiszonka ) sword z hitem i sp :DDD i wyszedl z grupy odrazu LOL
u mnie wczoraj z arczim hor normal farmimy, on cloak z pierwszego bossa wygral, ja mu mowie zeby oddawal na d/e
a on dla zartu ze jestem ninja i zeby vote kick mnie i mnie wyrzucili z instancji -_-
i grupa sie rozpadla po 5 minutach
Banned
Posts: 3,256
Joined: Jul 6 2009
Gold: 200.00
Dec 11 2009 09:37am


czy w tym wypadku tylko reinstall pomoze? : /
Banned
Posts: 3,402
Joined: May 19 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Dec 11 2009 09:41am
Quote (Grzechotnik @ Dec 11 2009 09:37am)
http://i49.tinypic.com/f4k550.jpg

czy w tym wypadku tylko reinstall pomoze? : /


próbowałeś repair.exe?
Banned
Posts: 3,256
Joined: Jul 6 2009
Gold: 200.00
Dec 11 2009 09:57am
Quote (plebshater @ Dec 11 2009 05:41pm)
próbowałeś repair.exe?


wlasnie sprawdzam nim pliki, ale tak na wszelki wypadek sie zapytalem gdyby repair nie pomoglo :(
Go Back To Polska Topic List
Prev13833843853863871680Next
Closed New Topic New Poll