d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev1382383384385386412Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,715
Joined: Nov 13 2015
Gold: 290.00
Warn: 10%
Jan 24 2018 07:08am
Ja gram teraz na najlepszym vanilla serverze.
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Jan 24 2018 07:22am
Quote (consciousness @ 24 Jan 2018 15:08)
Ja gram teraz na najlepszym vanilla serverze.


Nie ma na officialu, wiec mowisz o piracie czyli illegal. Wiesz gdzie są drzwi.
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
Jan 24 2018 12:38pm
Quote (Unsatiable @ Jan 21 2018 09:12pm)
Nie wierze, ze drugie expansion z rzędu dostaniemy tier, który będzie na rok czasu. Raczej dostali nauczkę z HFC


drugie? xd icc? ds? soo? hfc? xdxdxdxdxd

Quote (Nothus @ Jan 24 2018 09:05am)
Ło kurwa panowie, jest grubo :D. Nie tak pamiętam wowa. Moby mają w chuj hp, dungeony trwaja ponad pol godizny, heirloomy są slabsze od niebieskich itemkow, branie więcej niż dwa-trzy mobki na siebie to samobójstwo xD. Grałem łącznie jakies 4-5 godzin i mam 21 lvl, a normalnie juz pewnie byłaby 40 :D.
Blizz chyba chce zwiększyć sprzedaż boostow za hajs.


zwiekszyli hp, ale nie ma takiej tragedii. sa slabsze o 0.3 dps na broni i o 1 main stat? xd taka roznica? one zawsze byly porownywalne, a na low lvlach to i tak przy takiej ilosci statow bez znaczenia. i nie wiem skad niby to samobojstwo na mobkach, survi hunterem na ~50 lvlu rushuje przez inste przed tankiem z random healerami i jakos nie padam na aoe pullach facetankujac wszystko

imo wlasnie szybciej sie teraz lvluje jako dps, bo exp/hour rosnie dzieki oszczedzonemu czasowi na latanie miedzy jednym zonem a drugim, wiec questowanie + kolejka na rdf = moist

e/ w 5h played time 47, wiec cos kurwa robisz zle xd
e2/ mi tam sie troche micha cieszyla jak poszedlem na low lvlu na inste i nagle bossy maja mechaniki, bo nie sa oneshotowane pierwszy raz od ich reworku z cata

This post was edited by DrCox on Jan 24 2018 12:45pm
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jan 24 2018 12:39pm
Quote (Nothus @ Jan 24 2018 09:05am)
Ło kurwa panowie, jest grubo :D. Nie tak pamiętam wowa. Moby mają w chuj hp, dungeony trwaja ponad pol godizny, heirloomy są slabsze od niebieskich itemkow, branie więcej niż dwa-trzy mobki na siebie to samobójstwo xD. Grałem łącznie jakies 4-5 godzin i mam 21 lvl, a normalnie juz pewnie byłaby 40 :D.
Blizz chyba chce zwiększyć sprzedaż boostow za hajs.
To chyba zaczales grac po TBC :mellow:
Member
Posts: 1,500
Joined: Feb 12 2016
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jan 25 2018 06:40am
Quote (Pozer @ Jan 24 2018 07:39pm)
To chyba zaczales grac po TBC :mellow:


W wotlku przed heirloomami też tak bylo
Member
Posts: 873
Joined: Oct 8 2016
Gold: 500.00
Mar 25 2018 09:50am
Na jakich serwerach gra pl sekcja ?
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Mar 25 2018 09:54am
Draenor horda
Member
Posts: 27,715
Joined: Nov 13 2015
Gold: 290.00
Warn: 10%
Mar 25 2018 09:58am
Vanilla!
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Mar 25 2018 10:03am
Nie wiem z czego ludzie sie ciesza. Juz widze jak cale community ma czas zbierac matsyna potiony przed raidem... albo raidowac naxx w 40 osob po 2 itemy z kazdego bossa i wipe za wipe na sapphironie bo nikt nie ma itemkow z frost resistance.

Mi aktualny wow sie podoba. Moge wejsc na godzinke-dwie-dziesiec dziennie, zalezy ile mam czasu, i nic mnie nie omija.

This post was edited by Unsatiable on Mar 25 2018 10:03am
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Mar 25 2018 10:40am
Quote (blakka @ Mar 25 2018 04:50pm)
Na jakich serwerach gra pl sekcja ?
Ja na Kazzak Horde :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1382383384385386412Next
Add Reply New Topic New Poll