d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1381382383384385469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,749
Joined: Apr 4 2006
Gold: 0.00
Oct 1 2014 03:30am
Quote (YaYco @ Sep 30 2014 02:05pm)
gratulacje! sam obralem sobie za cel maraton, ile zajely ci przygotowania?


Robiłem plan 12 tygodniowy do zbicia 4h (w 80 dni do maratonu), ale muszę przyznać, że nie został on wykonany tak jak trzeba było - może stąd po minięciu mety i wbiegnięciu pod stadion, padłem jak kłoda i dochodziłem do siebie przez dłuższy czas.
Skupiałem się na dłuższych wybieganiach i następujące miesiące wyglądały tak:
Lipiec - 111 km, w tym 4 biegi o długości 12, 14, 14, 18 km
Sierpień - 108 km, w tym 4 biegi o długości 16, 25, 21, 30 km
Wrzesień - 72 km, w tym bieg o długości 20 km tempem maratońskim

Wcześniej miałem przebiegnięte kilka półmaratonów w tym roku, ogólny kilometraż w 2014 to na tę chwilę 847 km.

Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Oct 1 2014 10:21am
Quote (cOr @ 30 Sep 2014 16:27)
ktos wybiera sie na Run Warsaw tegoroczne?


a Ty biegniesz?;p


Tomek: gratuluję czasu :) na maratonie.

This post was edited by b0b3k on Oct 1 2014 10:21am
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Oct 1 2014 10:37am
Półmaraton 1g:47m:58//5:07średnio

Pierwszy półmaraton za mną =] Jest jeszcze potencjał na delikatna poprawę czasu, mogłem lepiej rozłożyć siły, pierwsza 10 za wolno. Kondycyjnie ładnie wytrzymałem ale jestem za ciężki, kolana dostaje sie mocno.
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Oct 1 2014 11:02am
jeśli ktoś chce buty startowe saucony z poprzednich sezonów, to mam w dobrych cenach (nowe):

Model / rozmiar (US) / cena (pln)
Type A4 / 11 / 189
Fastwitch 5 green / 11 / 209
Fastwitch 5 blue / 10.5 / 219
Fastwitch 5 light green / 10.5,11,12 / 189

rozmiarówka:
http://www.saucony.com/en/content?caid=universal-sizechart

This post was edited by arachno_m on Oct 1 2014 11:04am
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Oct 1 2014 11:15am
Quote (b0b3k @ 1 Oct 2014 18:21)
a Ty biegniesz?;p


Tomek: gratuluję czasu :) na maratonie.


nom z grzeskiem lecimy. ale poki co tylko mnie wnerwia ten bieg. jedna wielka reklama banku, juz sie to nawet nie nazywa tak samo.
do tego pakiet taki biedacki ze nawet na biegach za 20-30 zl byly lepsze rzeczy
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Oct 1 2014 02:01pm
znowu zjebalo mi sie endo q.q

This post was edited by YaYco on Oct 1 2014 02:01pm
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Oct 1 2014 02:40pm
Quote (YaYco @ Oct 1 2014 08:01pm)
znowu zjebalo mi sie endo q.q


w jaki sposob :)?
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Oct 1 2014 02:46pm
Quote (Rave_PL @ 1 Oct 2014 22:40)
w jaki sposob :)?


zgubilo mi polowe biegu, chociaz nie mialem zadnego komunikatu o utraceniu sygnalu. calkiem mozliwe, ze za kilka godzin mi doda, mialem juz tak kilka razy. jak nie, to trzeba bedzie wprowadzic recznie ;p
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Oct 1 2014 02:55pm
Quote (YaYco @ Oct 1 2014 08:46pm)
zgubilo mi polowe biegu, chociaz nie mialem zadnego komunikatu o utraceniu sygnalu. calkiem mozliwe, ze za kilka godzin mi doda, mialem juz tak kilka razy. jak nie, to trzeba bedzie wprowadzic recznie ;p


a to normalka, u mnie tez sie przytrafilo pare razy.
z reguly bylo tak ze kontrolowalem jakos tam czas i wprowadzalem z reki :)
Member
Posts: 28,906
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Oct 2 2014 12:15am
wiecie co trzeba zrobic jak odpalam endomondo, wlaczam i nalicza sie czas ale odleglosci w ogole nie dzialaja?
Go Back To Polska Topic List
Prev1381382383384385469Next
Add Reply New Topic New Poll