d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1380381382383384469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,319
Joined: Jun 11 2008
Gold: 24,735.00
Sep 30 2014 06:37am
w niedziele bieg III kopców :drool:
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Sep 30 2014 08:05am
Quote (tomek0602 @ 28 Sep 2014 22:09)
wystartowałem i dobiegłem! :)
czas: 3h 59min 52sek
jestem strasznie zadowolony, ze udalo sie 4h zbić, chociaż od 38km opadłem już z sił, ale udało się przebiec całość, bez choćby chwili na marsz (o dziwo, ostatnie 3km były najszybsze podczas całego maratonu)

czasy:
5km - 00:29:26, 10km - 00:58:13, 15km - 01:26:22, 20km - 01:54:51, 21km - 02:01:01, 25km - 02:22:39, 30km - 02:50:57, 35km - 03:19:17, 40km - 03:47:51 meta - 03:59:52

atmosfera niesamowita, kibice niesamowici, jeśli ktoś się wahał tak jak ja 2 miesiące temu, to mogę powiedzieć, że głupotą jest nie spróbować i potwierdzam, że zawody rządzą się swoimi prawami i kondycja jest dużo wyższa niż na samodzielnych treningach :)


gratulacje! sam obralem sobie za cel maraton, ile zajely ci przygotowania?
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Sep 30 2014 08:08am
Pobiegalbym dzisiaj ale spalem 3h. :D Zawal serca nadchodzi.
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Sep 30 2014 08:10am
Ja bym poszedl. Na kacu mnie zawsze pobudza, po braku snu tez pewnie dobrze jest :D
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Sep 30 2014 08:21am
Quote (Rave_PL @ 30 Sep 2014 16:10)
Ja bym poszedl. Na kacu mnie zawsze pobudza, po braku snu tez pewnie dobrze jest :D


w moim przypadku kac nie jest zadna wymowka, po godzince biegania czuje sie o niebo lepiej. ze snem nie jest inaczej.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Sep 30 2014 08:27am
ktos wybiera sie na Run Warsaw tegoroczne?
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Sep 30 2014 09:00am
Quote (YaYco @ Sep 30 2014 02:21pm)
w moim przypadku kac nie jest zadna wymowka, po godzince biegania czuje sie o niebo lepiej. ze snem nie jest inaczej.


u mnie wrecz przeciwinie ostatnimi czasy.
jak mam kaca to staram sie wyjsc. 30-60 min + kapiel i czlowiek wraca do zycia
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Sep 30 2014 12:42pm
Zrobilem delikatne rozbieganie. Jutro polmaraton jesli bedzie sie dobrze bieglo. Pierwszy raz wiec na spokojnie, bez forsowania.
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Sep 30 2014 05:16pm
ktoś bierze udział w City Trail?
http://citytrail.pl/
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Sep 30 2014 06:02pm
Quote (arachno_m @ 1 Oct 2014 01:16)
ktoś bierze udział w City Trail?
http://citytrail.pl/


bardzo chcialbym, niestety bede kursowac miedzy lublinem a lodzia, wiec nie da rady ;< 2 lata studiow i biore udzial!

This post was edited by YaYco on Sep 30 2014 06:03pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1380381382383384469Next
Add Reply New Topic New Poll