d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev1380381382383384412Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,039
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Jan 22 2018 02:51am
Quote (Nothus @ 22 Jan 2018 09:46)
Jak to? :( kurde a chcialem się coś pobawić nowym priestem a tu wszyscy odradzają.... do chuja ja juz wowa pobralem xd


Końcówka dodatku zawsze pały nie urywa, lepiej czekać na dodatek
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Jan 22 2018 03:46am
Quote (hef @ 22 Jan 2018 10:51)
Końcówka dodatku zawsze pały nie urywa, lepiej czekać na dodatek


No ale można sie chyba normalnir pobawić i wylevelowac postac czy tam BG popykac? Chyba do tego ludzi nie brakuje?
Member
Posts: 37,039
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Jan 22 2018 03:59am
Quote (Nothus @ 22 Jan 2018 10:46)
No ale można sie chyba normalnir pobawić i wylevelowac postac czy tam BG popykac? Chyba do tego ludzi nie brakuje?


Jak najbardziej, obawiam się, że po tygodniu może się znudzić.
Member
Posts: 1,674
Joined: Jul 10 2016
Gold: 269.00
Jan 22 2018 04:42am
Jak grasz casualowe pvp to w zasadzie nie ma dla Ciebie znaczenia nic, podobno PvP jest w chujowym stanie atm, więc nie wiem czy jest sens wracać żeby pykać PvP. PvE wise gierka imo jest całkiem dobra, m+ to najlepsza rzecz jaką blizzard zrobił ever, legendarki to chujowy system, to już każdy wie odkąd wyszły, nie pozostało nam nic innego niż albo się z tym pogodzić albo po prostu nie grać w gierkę.
Member
Posts: 37,039
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Jan 22 2018 05:12am
Quote (SpoilsSeeker @ 22 Jan 2018 11:42)
Jak grasz casualowe pvp to w zasadzie nie ma dla Ciebie znaczenia nic, podobno PvP jest w chujowym stanie atm, więc nie wiem czy jest sens wracać żeby pykać PvP. PvE wise gierka imo jest całkiem dobra, m+ to najlepsza rzecz jaką blizzard zrobił ever, legendarki to chujowy system, to już każdy wie odkąd wyszły, nie pozostało nam nic innego niż albo się z tym pogodzić albo po prostu nie grać w gierkę.


Spoko by było gdyby w wowie zrobili bg w stylu doty. Grałbym mocno
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Jan 22 2018 05:17am
Quote (SpoilsSeeker @ 22 Jan 2018 12:42)
Jak grasz casualowe pvp to w zasadzie nie ma dla Ciebie znaczenia nic, podobno PvP jest w chujowym stanie atm, więc nie wiem czy jest sens wracać żeby pykać PvP. PvE wise gierka imo jest całkiem dobra, m+ to najlepsza rzecz jaką blizzard zrobił ever, legendarki to chujowy system, to już każdy wie odkąd wyszły, nie pozostało nam nic innego niż albo się z tym pogodzić albo po prostu nie grać w gierkę.


No ale skopanie randomom dupy zawsze sprawia frajdę. Myślałem żeby levelowac preja od zera i iść contentem, bez dungeonow tylko czasem bg. Skoro wrzucili skalowanie lvlu to nie bedzie mialo znaczenia czy robie low questy czy high lvl, nie? Bo jak sie levelowalo z heirloomami to po 5 questach w lokacji wszystkie byly zielone i kirwa trzeba bylo szukać nowej lokacji z questem startowym itd....
Member
Posts: 1,674
Joined: Jul 10 2016
Gold: 269.00
Jan 22 2018 07:14am
Quote (Nothus @ Jan 22 2018 12:17pm)
No ale skopanie randomom dupy zawsze sprawia frajdę. Myślałem żeby levelowac preja od zera i iść contentem, bez dungeonow tylko czasem bg. Skoro wrzucili skalowanie lvlu to nie bedzie mialo znaczenia czy robie low questy czy high lvl, nie? Bo jak sie levelowalo z heirloomami to po 5 questach w lokacji wszystkie byly zielone i kirwa trzeba bylo szukać nowej lokacji z questem startowym itd....


Nie, teraz się skalują więc dłużej zostajesz w każdej zonie. Musisz tylko sprawdzać od którego do którego levela się skaluje dana zona i jest ok.
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Jan 22 2018 08:15am
Da się jakoś aktywować nieaktywne konto tokenem? W sensie mam nieaktywne konto, chcę kupić od kogoś token i aktywować nim 30 dni.
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Jan 22 2018 08:46am
Quote (Nothus @ Jan 22 2018 04:15pm)
Da się jakoś aktywować nieaktywne konto tokenem? W sensie mam nieaktywne konto, chcę kupić od kogoś token i aktywować nim 30 dni.


ciezko jest, ale mozesz probowac napisac ticket ze ty to w sumie masz golda ale na drugim koncie

mi tak dali pare razy po 1-3 dni

raz mi jakas kurwa nie dała, to zaznaczylem wszystko co najgorsze w ankiecie, napisalem ze nie rozumie jezyka pisanego i co sie do niego mowi i drugi typ dal mi bez zajakniecia XD
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Jan 22 2018 09:43am
Quote (Latwiak @ 22 Jan 2018 16:46)
ciezko jest, ale mozesz probowac napisac ticket ze ty to w sumie masz golda ale na drugim koncie

mi tak dali pare razy po 1-3 dni

raz mi jakas kurwa nie dała, to zaznaczylem wszystko co najgorsze w ankiecie, napisalem ze nie rozumie jezyka pisanego i co sie do niego mowi i drugi typ dal mi bez zajakniecia XD


ok, dostalem 72h LOL
Go Back To Polska Topic List
Prev1380381382383384412Next
Add Reply New Topic New Poll