☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> World Of Warcraft > Repost#3
Prev
1
380
381
382
383
384
1680
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 354052
Replies: 16792
Track Topic
zYwi3c
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold
:
1,513.66
#3811
Dec 10 2009 12:02pm
Zajebiscie, ja juz gemow nie mam, a dzis ceny gemow 180/200g + ...
cOr
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold
:
2,777.00
#3812
Dec 10 2009 12:41pm
Quote (zYwi3c @ 10 Dec 2009 19:02)
Zajebiscie, ja juz gemow nie mam, a dzis ceny gemow 180/200g + ...
jezu jak ty placzesz rzeke o te gemy, naprawde jakbys mial najmniej i byl w ogole najgorszy
jodum
Member
Posts: 22,560
Joined: Oct 28 2005
Gold
:
530.00
#3813
Dec 10 2009 01:15pm
przeepicki ma wyglad ten sword, kurwa.
http://i46.tinypic.com/bf2qzp.jpg
Hver
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold
:
730.21
#3814
Dec 10 2009 01:17pm
Quote (jodum @ Dec 10 2009 07:15pm)
przeepicki ma wyglad ten sword, kurwa.
http://i46.tinypic.com/bf2qzp.jpg
Odgrzany blinkstrike z ładniejszą rękojeścią.
wielkiburak
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold
:
4.00
#3815
Dec 10 2009 01:58pm
Quote (jodum @ Dec 10 2009 07:15pm)
przeepicki ma wyglad ten sword, kurwa.
http://i46.tinypic.com/bf2qzp.jpg
topor z marrowgara przebija wszystko. a padl nam dzis przy pierwszym killu:)
DeathSquadOfVip
Member
Posts: 2,912
Joined: Mar 19 2005
Gold
:
0.00
#3816
Dec 10 2009 02:34pm
nam dzis na alt runie padl ten axe
pan_telewizor
Member
Posts: 5,858
Joined: Jun 17 2009
Gold
:
80.00
#3817
Dec 10 2009 02:37pm
ktos tu plakal o to, ze mu gra nie dziala bo cos jest zla wersja
wypierdolcie stare addony i sprobujcie znowu, mi pomoglo
Push22
Member
Posts: 4,983
Joined: Aug 25 2007
Gold
:
248.00
#3818
Dec 10 2009 03:33pm
Nowe instancje 5man = nuda do potęgi.
Anarchy51
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold
:
0.00
#3819
Dec 10 2009 03:55pm
Christien The Patient
jodum
Member
Posts: 22,560
Joined: Oct 28 2005
Gold
:
530.00
#3820
Dec 10 2009 04:00pm
Quote (Push22 @ 10 Dec 2009 23:33)
Nowe instancje 5man = nuda do potęgi.
jak sie raz przejdzie inste to powtarzanie jej = nuda, przynajmniej dla mnie.
jeszcze nie mialem przyjemnosci pojsc icc 25, ale iron mowil, ze mial wzwod.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
380
381
382
383
384
1680
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact