Quote (2007 @ 12 Jan 2018 12:58)
Zupa-krem z dyni. Dodałem więcej niż zwykle imbiru i wyszła nieco ostra. Przepala gardło niczym wc-picker kibel. :rolleyes:
Nie przepadam za kremami, ale na ostro taki musi ucierać nieźle nosa. W sam raz na lekkie przeziębienie. Ja sprawdziłem menu w lokalu i będzie krem czosnkowy, skuszę się na niego bez wahania.