Quote (b0b3k @ Sep 27 2014 04:46pm)
Ja tam miesięczny kilometraż mam malutki.

Nie biegam jakoś dużo.
Startuje ktoś jutro w maratonie?

będę stał na trasie i dopingował!
wystartowałem i dobiegłem!

czas: 3h 59min 52sek
jestem strasznie zadowolony, ze udalo sie 4h zbić, chociaż od 38km opadłem już z sił, ale udało się przebiec całość, bez choćby chwili na marsz (o dziwo, ostatnie 3km były najszybsze podczas całego maratonu)
czasy:
5km - 00:29:26, 10km - 00:58:13, 15km - 01:26:22, 20km - 01:54:51, 21km - 02:01:01, 25km - 02:22:39, 30km - 02:50:57, 35km - 03:19:17, 40km - 03:47:51 meta - 03:59:52
atmosfera niesamowita, kibice niesamowici, jeśli ktoś się wahał tak jak ja 2 miesiące temu, to mogę powiedzieć, że głupotą jest nie spróbować i potwierdzam, że zawody rządzą się swoimi prawami i kondycja jest dużo wyższa niż na samodzielnych treningach
