d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev1379380381382383412Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,674
Joined: Jul 10 2016
Gold: 269.00
Jan 21 2018 12:08pm
Quote (Nothus @ Jan 21 2018 07:07pm)
Tzn?


Zbierasz wakening essence z bossów na antorusie (tylko na jednej trudności lecą), daily random hc, daily wygranego bg, emisarek, za weekly chesta, coś tam za PvP jeszcze jest, za 1000 wakening essence kupujesz token na losową legendarkę do wybranego speca (niestety BoP). Idzie tygodniowo jedną wyfarmić.
/e
http://www.wowhead.com/news=280172/synthesizing-legendaries-in-7-3-5-prep-boa-tokens-acquiring-wakening-essence

This post was edited by SpoilsSeeker on Jan 21 2018 12:11pm
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Jan 21 2018 12:12pm
Quote (SpoilsSeeker @ 21 Jan 2018 20:08)
Zbierasz wakening essence z bossów na antorusie (tylko na jednej trudności lecą), daily random hc, daily wygranego bg, emisarek, za weekly chesta, coś tam za PvP jeszcze jest, za 1000 wakening essence kupujesz token na losową legendarkę do wybranego speca (niestety BoP). Idzie tygodniowo jedną wyfarmić.


Aj tam. Jebać te legendy, zaraz je przecież usuwają i wprowadzają jeden legendarny amulet.
Member
Posts: 1,674
Joined: Jul 10 2016
Gold: 269.00
Jan 21 2018 12:13pm
Quote (Nothus @ Jan 21 2018 07:12pm)
Aj tam. Jebać te legendy, zaraz je przecież usuwają i wprowadzają jeden legendarny amulet.


Do czyszczenia obecnego contentu się przydają, a obecny content jeszcze z pół roku pewnie potrwa.
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Jan 21 2018 12:18pm
Quote (SpoilsSeeker @ 21 Jan 2018 20:13)
Do czyszczenia obecnego contentu się przydają, a obecny content jeszcze z pół roku pewnie potrwa.


ale w pvp się raczej nie przydają.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jan 21 2018 12:24pm
Quote (SpoilsSeeker @ Jan 21 2018 07:13pm)
Do czyszczenia obecnego contentu się przydają, a obecny content jeszcze z pół roku pewnie potrwa.
Raczej blizej do roku, nie zapowiada sie nowy dodatek wczesniej niz pozna jesien 2018.
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Jan 21 2018 02:12pm
Quote (Pozer @ Jan 21 2018 08:24pm)
Raczej blizej do roku, nie zapowiada sie nowy dodatek wczesniej niz pozna jesien 2018.



Nie wierze, ze drugie expansion z rzędu dostaniemy tier, który będzie na rok czasu. Raczej dostali nauczkę z HFC

This post was edited by Unsatiable on Jan 21 2018 02:12pm
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Jan 21 2018 02:14pm
hmm chyba odświeżam subskrybcję i robię spreja :/
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Jan 21 2018 02:40pm
tez mam ochote pograc w wowa, ale antorus mnie w ogole nie interesuje, a 3v3 nie mam z kim grac.
poczekam na kolejne expansion. W ogole legion chujowy. Wydropilem z 11 legend na mejnie i dalej mi jeden z bisow nie polecial, a helm na warriorze fury robi z 15% dpsu :)
Emeralnd Nightmare byl nudnym tierem, tego raidu z suramaru nienawidze z calego serca. ToS byl ciekawy bo w koncu bossy nie byly dps checkiem, a trzeba bylo z gildia miec synchronizacje on point.

This post was edited by Unsatiable on Jan 21 2018 02:42pm
Member
Posts: 37,043
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Jan 22 2018 01:41am
Legion zakupiłem jak był black friday ale nie grałem. Wstrzymuje się do nowego dodatku, podobno obecnie nie ma po co wracać
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Jan 22 2018 02:46am
Quote (hef @ 22 Jan 2018 09:41)
Legion zakupiłem jak był black friday ale nie grałem. Wstrzymuje się do nowego dodatku, podobno obecnie nie ma po co wracać


Jak to? :( kurde a chcialem się coś pobawić nowym priestem a tu wszyscy odradzają.... do chuja ja juz wowa pobralem xd
Go Back To Polska Topic List
Prev1379380381382383412Next
Add Reply New Topic New Poll