Quote (Grigo @ Apr 17 2011 06:23pm)
Ja staram sie sprzedawac dobre itemki zaraz po znalezieniu.
Mimo tego zostal mi caly hammer w niezlym sprzecie wraz z mercem. Duzo wyciagne za tak isprzet na nld? Nigdy tam nie sprzedawalem.
taki standard zbior itemow dla hammera i merca to niestety nie.. hr's po 2 fg sa..
jakies grosze zawsze mozna tam dorobic.