☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Co Sobie Ostatnio Kupiłeś. > Temat Do Chwalenia Się
Prev
1
37
38
39
40
41
354
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 85892
Replies: 3538
Track Topic
Pozer
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold
:
4,043.00
Warn: 10%
#381
Jan 7 2019 03:52am
Quote (PrzykraSprawa @ Jan 7 2019 09:48am)
Oczywiście że mam, Ty mi możesz tylko pozazdrościć takiego chłodzenia.
Mam Noctua NH-D15 wiec nie mam czego zazdroscic
PrzykraSprawa
Member
Posts: 20,830
Joined: Apr 10 2018
Gold
:
2,261.43
#382
Jan 7 2019 04:04am
Quote (Pozer @ Jan 7 2019 11:52am)
Mam Noctua NH-D15 wiec nie mam czego zazdroscic :)
Za tanie i wygląda jak gówno.
Pozer
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold
:
4,043.00
Warn: 10%
#383
Jan 7 2019 04:54am
Quote (PrzykraSprawa @ Jan 7 2019 10:04am)
Za tanie i wygląda jak gówno.
Najlepsze chlodzenie na rynku i wyglad nie ma znaczenia chyba ze masz otwartwa albo przezroczysta ubudowe
Kenu_PL
Member
Posts: 11,317
Joined: Dec 25 2018
Gold
:
2,137.69
Warn: 10%
#384
Jan 7 2019 04:56am
Diablo 3
PrzykraSprawa
Member
Posts: 20,830
Joined: Apr 10 2018
Gold
:
2,261.43
#385
Jan 7 2019 04:57am
Quote (Pozer @ Jan 7 2019 12:54pm)
Najlepsze chlodzenie na rynku i wyglad nie ma znaczenia chyba ze masz otwartwa albo przezroczysta ubudowe :mellow:
Mam obudową z TG.
Pozer
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold
:
4,043.00
Warn: 10%
#386
Jan 7 2019 05:34am
Quote (PrzykraSprawa @ Jan 7 2019 10:57am)
Mam obudową z TG.
Chwalisz sie czy zalisz?
PrzykraSprawa
Member
Posts: 20,830
Joined: Apr 10 2018
Gold
:
2,261.43
#387
Jan 7 2019 05:40am
Quote (Pozer @ Jan 7 2019 01:34pm)
Chwalisz sie czy zalisz? :mellow:
Odpowiadam tobie.
PQA
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold
:
0.00
#388
Jan 7 2019 06:11am
Quote (Pozer @ Jan 7 2019 11:54am)
Najlepsze chlodzenie na rynku i wyglad nie ma znaczenia chyba ze masz otwartwa albo przezroczysta ubudowe :mellow:
Chyba każdy dzisiaj ma obudowę z oknem..
PrzykraSprawa
Member
Posts: 20,830
Joined: Apr 10 2018
Gold
:
2,261.43
#389
Jan 7 2019 06:14am
Quote (PQA @ Jan 7 2019 02:11pm)
Chyba każdy dzisiaj ma obudowę z oknem..
Jak bym miał takie chłodzenia jak on to bym okno workiem na śmieci zasłonił żeby nikt tego gówna nie widział.
Pozer
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold
:
4,043.00
Warn: 10%
#390
Jan 7 2019 06:20am
Quote (PQA @ Jan 7 2019 12:11pm)
Chyba każdy dzisiaj ma obudowę z oknem..
Niby skad?
Komputer i tak lezy pod biurkiem albo obok.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
37
38
39
40
41
354
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact