d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Sobie Ostatnio Kupiłeś. > Temat Do Chwalenia Się
Prev13738394041354Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jan 7 2019 03:52am
Quote (PrzykraSprawa @ Jan 7 2019 09:48am)
Oczywiście że mam, Ty mi możesz tylko pozazdrościć takiego chłodzenia.
Mam Noctua NH-D15 wiec nie mam czego zazdroscic :)
Member
Posts: 20,830
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Jan 7 2019 04:04am
Quote (Pozer @ Jan 7 2019 11:52am)
Mam Noctua NH-D15 wiec nie mam czego zazdroscic :)


Za tanie i wygląda jak gówno.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jan 7 2019 04:54am
Quote (PrzykraSprawa @ Jan 7 2019 10:04am)
Za tanie i wygląda jak gówno.
Najlepsze chlodzenie na rynku i wyglad nie ma znaczenia chyba ze masz otwartwa albo przezroczysta ubudowe :mellow:
Member
Posts: 11,317
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Jan 7 2019 04:56am
Diablo 3
Member
Posts: 20,830
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Jan 7 2019 04:57am
Quote (Pozer @ Jan 7 2019 12:54pm)
Najlepsze chlodzenie na rynku i wyglad nie ma znaczenia chyba ze masz otwartwa albo przezroczysta ubudowe :mellow:


Mam obudową z TG.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jan 7 2019 05:34am
Quote (PrzykraSprawa @ Jan 7 2019 10:57am)
Mam obudową z TG.
Chwalisz sie czy zalisz? :mellow:
Member
Posts: 20,830
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Jan 7 2019 05:40am
Quote (Pozer @ Jan 7 2019 01:34pm)
Chwalisz sie czy zalisz? :mellow:


Odpowiadam tobie.
Member
Posts: 25,558
Joined: Nov 11 2007
Gold: 0.00
Jan 7 2019 06:11am
Quote (Pozer @ Jan 7 2019 11:54am)
Najlepsze chlodzenie na rynku i wyglad nie ma znaczenia chyba ze masz otwartwa albo przezroczysta ubudowe :mellow:


Chyba każdy dzisiaj ma obudowę z oknem..
Member
Posts: 20,830
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Jan 7 2019 06:14am
Quote (PQA @ Jan 7 2019 02:11pm)
Chyba każdy dzisiaj ma obudowę z oknem..


Jak bym miał takie chłodzenia jak on to bym okno workiem na śmieci zasłonił żeby nikt tego gówna nie widział.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jan 7 2019 06:20am
Quote (PQA @ Jan 7 2019 12:11pm)
Chyba każdy dzisiaj ma obudowę z oknem..
Niby skad? :mellow:

Komputer i tak lezy pod biurkiem albo obok.
Go Back To Polska Topic List
Prev13738394041354Next
Add Reply New Topic New Poll