d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna 2 > Oficjalny Repost
Prev137383940411879Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
Dec 14 2014 08:00am
NIE WIEM CZY KTOS ZWROCIL UWAGE, ZE W 16 NAJLEPSZYCH DRUZYN W EUROPIE NIEMCY MAJA NAJWIEKSZA LICZBE ZESPOLOW.

IMO LIGA NIEMIECKA JEST NAJSILNIEJSZA ZARAZ PO HISZPANSKIEJ B)
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Dec 14 2014 08:03am
la liga > bundesliga > chelsea > ligue 1 > seria a/bpl
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
Dec 14 2014 08:21am
Quote (hehehehehe @ 14 Dec 2014 16:03)
la liga > bundesliga > chelsea > ligue 1 > seria a/bpl>GOWNO>MANCHESTER UNITED


FIXED :)
Member
Posts: 21,836
Joined: Jan 15 2008
Gold: 70,000.00
Dec 14 2014 08:41am
Quote (Rave_PL @ 13 Dec 2014 19:45)
Wrzuc jeszcze blaznie gifa z reka Alvesa w polu karnym


Co to za ogien :baby: ? Chcesz to wrzucaj
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Dec 14 2014 09:53am
Quote (Dami @ Dec 14 2014 04:41pm)
Co to za ogien  :baby: ? Chcesz to wrzucaj


Nie no lepiej wpierdolić jedną sytuację.
Litości kurwa, czy większość fanbojów Barcelony, United, Realu czy innego Juventusu musi być aż takimi przygłupami?
/japierdole

This post was edited by Pito on Dec 14 2014 09:55am
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Dec 14 2014 10:32am
3:0
latwo
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 14 2014 10:58am
6 wygranych z rzedu b)

Europejskie kluby maja szczescie, ze nie gramy w Champions League w tym sezonie, mistrz Van Gaal pozamiatalby te fc barcelony i Bayerny Munich b)
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
Dec 14 2014 11:56am
:lol:
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Dec 14 2014 12:41pm
Quote (Pozer @ 14 Dec 2014 18:58)
6 wygranych z rzedu b)

Europejskie kluby maja szczescie, ze nie gramy w Champions League w tym sezonie, mistrz Van Gaal pozamiatalby te fc barcelony i Bayerny Munich b)


won z tego tematu,
założyłeś swój, czemu w nim nie piszesz?

This post was edited by JohnyCage on Dec 14 2014 12:42pm
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 14 2014 12:46pm
Quote (JohnyCage @ Dec 14 2014 06:41pm)
won z tego tematu,
założyłeś swój, czemu w nim nie piszesz?


dobre pytanie, rowniez jestem ciekaw
Go Back To Polska Topic List
Prev137383940411879Next
Add Reply New Topic New Poll