d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Janusz Korwin Mikke > Temat Oficjalny
Prev13738394041144Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
May 21 2014 08:41am
Quote (BUZZ_ASTRAL @ 21 May 2014 16:28)
JEST PODATEK CZY NIE JEST?!


daj spokoj, nie dosyc, ze burak i baran, to jeszcze zarzuca innym niewiedze (o ironio) i brak przygotowania do rozmowy.
Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
May 21 2014 08:44am
Quote (YaYco @ May 21 2014 03:41pm)
daj spokoj, nie dosyc, ze burak i baran, to jeszcze zarzuca innym niewiedze (o ironio) i brak przygotowania do rozmowy.


do tego gornolotny humor i docinki apropos slupkow. sluchalem tego dobrych pare razy ostatnimi czasy i zawsze mnie lapalo zazenowanie przez tego kartofla
Member
Posts: 180
Joined: May 9 2014
Gold: 0.00
May 21 2014 08:55am


Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości kto gra z kim?
Member
Posts: 989
Joined: Jan 25 2006
Gold: 0.00
May 21 2014 08:55am
Łatwiak:
"
Jak ja czytam twoje posty to sie zastanawiam czy matce tez zydowskie korzenie wyszukujesz. Jestes pierwszorzednie pokurwionym typem, ktorym tak latwiutko zmanipulowax uzywajac zydowskich nazwisk ze jak ci prawowity polak Ozjasz Goldman czy inny szlangbaum albo nawet schmidt (oczywiscoe ze zmienionym nazwiskiem ale antyreptilianskie portale o tym nir napisza wiec polak100%) to klekniesz i okurwisz bagiete bo nie przeczytalea na forum antyspispowym ze to nie jest polak."


Przede wszystkim czytam historię i ją analizuję i wszędzie gdzie tylko jest większy burdel to są w nią wplątani żydzi. Na jakich źródłach Ty się opierasz dwudziestoletni tępy baranie wierzący w to co Ci media przekazują ?

Znasz Ty w ogóle chłopaku historię Polski ? Nie zastanawia Cię dlaczego nowożytnej historii Polski nie uczy się w szkołach Polaków ? Lepiej wpaść, pierdolnąć parę bluzgów i nawyzywać zamiast logicznie odnieść się do tego co człowiek pisze.

DO WORLD TRADE CENTER TEŻ DZIWNYM TRAFEM TEGO DNIA NIE PRZYSZLI OBYWATELE IZRAELA.

Żyj dalej w urojonym świecie.
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 21 2014 08:56am
Quote (KongresNowejPrawicy @ 21 May 2014 15:55)
http://www.youtube.com/watch?v=DrZoYxnkppE

Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości kto gra z kim?


co to za marne multi?
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 21 2014 08:57am
Co dla mnie zrobi Korwin jak zdobędzie tyle głosów, ile potrzebuje? Proszę o konkrety.
Member
Posts: 213
Joined: May 20 2014
Gold: 0.00
May 21 2014 08:58am
Quote (Grigo @ May 21 2014 03:57pm)
Co dla mnie zrobi Korwin jak zdobędzie tyle głosów, ile potrzebuje? Proszę o konkrety.


nic imo
Member
Posts: 180
Joined: May 9 2014
Gold: 0.00
May 21 2014 09:04am
Quote (Grigo @ May 21 2014 04:57pm)
Co dla mnie zrobi Korwin jak zdobędzie tyle głosów, ile potrzebuje? Proszę o konkrety.


Zrobi coś dla idei, a idea ta jest piękna... Być może w przyszłości jej założenia wejdą w życie, wtedy zbawienne skutki wolnego rynku oraz państwa minimum będą odczuwalne.
Quote (kakabubu @ May 21 2014 04:58pm)
nic imo


Nawet jeśli nic to i tak dobrze. Co zrobi na przykład Pan Tusk lub Miller? Przyzwoli nałożenie kolejnego podatku, następnych regulacji, podniesie rękę za zwiększeniem ingerencji w życie i wolność obywateli. Może już lepiej nie robić nic?
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 21 2014 09:15am
Quote (KongresNowejPrawicy @ 21 May 2014 17:04)
Zrobi coś dla idei, a idea ta jest piękna... Być może w przyszłości jej założenia wejdą w życie, wtedy zbawienne skutki wolnego rynku oraz państwa minimum będą odczuwalne.

Nawet jeśli nic to i tak dobrze. Co zrobi na przykład Pan Tusk lub Miller? Przyzwoli nałożenie kolejnego podatku, następnych regulacji, podniesie rękę za zwiększeniem ingerencji w życie i wolność obywateli. Może już lepiej nie robić nic?


No off, ale mam w dupie te idee, samymi ideami człowiek nie wyżyje. A argument, że ktoś inni nie jest lepszy jest inwalidą. Zaoferujcie jakieś KONKRETNE działania, konkretny plan, w którym będzie napisane wtedy i wtedy zrobię to i tamto, to możemy rozmawiać. jednak wszędzie tylko hasła "by zyło się lepiej", ale brak konkretów, kpina i wieczna beka z ludzi, którzy za tym idą
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
May 21 2014 09:22am
Moja krulewna, jak na porządną krulewnę przystało, zapytała na kogo ma głosować. B)
Go Back To Polska Topic List
Prev13738394041144Next
Add Reply New Topic New Poll