d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of The Storm > Temat Oficjalny
Prev13738394041120Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Feb 10 2015 12:55pm
Quote (hehehehehe @ 10 Feb 2015 20:54)
przyjamniej win xd


dawaj inwuj
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Feb 10 2015 01:29pm
jaina jest calkiem spoko
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Feb 10 2015 04:41pm
Quote (hehehehehe @ Feb 9 2015 08:26pm)
czemu jak gramy w truje z landerem to przegrywamy a bez ciebie wygrywamy???????????????????????????????????


bo jak gracie razem to wam dobiera przeciwnikow na waszym poziomie, w teamie ze mna dobiera na polowe mojego poziomu i tacy oponenci was miazdza z latwoscia
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Feb 10 2015 04:57pm
ojajebe, tak czytam te patch notesy i masakra xddd
tychus nie ma dodatkowego zycia w odinie, lejzor > odin od teraz QQ
o polowe zmniejszony dmg pudge gorge
rip murky
rip dfg
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Feb 10 2015 05:01pm
Quote (WickedBlossom @ 10 Feb 2015 23:57)
ojajebe, tak czytam te patch notesy i masakra xddd
tychus nie ma dodatkowego zycia w odinie, lejzor > odin od teraz QQ
o polowe zmniejszony dmg pudge gorge
rip murky
rip dfg


i jeszcze niezly nerf thralla. ogolem propsy za ten patch, ale nerf murkiego byl bezsensowny ;f to tak jak z nerfem anti shell ammo novy, bo casuale nie mogli sobie poradzic z najbardziej papierowym herosem bez mozliwosci uciekczki qq
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Feb 10 2015 05:02pm
Quote (Xploosiv @ Feb 11 2015 12:01am)
i jeszcze niezly nerf thralla. ogolem propsy za ten patch, ale nerf murkiego byl bezsensowny ;f to tak jak z nerfem anti shell ammo novy, bo casuale nie mogli sobie poradzic z najbardziej papierowym herosem bez mozliwosci uciekczki qq


nova i zeratul dostali rewinda btw XDDDDDDDD
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Feb 10 2015 05:04pm
Quote (WickedBlossom @ 11 Feb 2015 00:02)
nova i zeratul dostali rewinda btw XDDDDDDDD


triple blink op
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Feb 10 2015 05:05pm
Quote (Xploosiv @ Feb 11 2015 12:04am)
triple blink op


nie no rewind jest na 20lvlu, wiec zadnego triple
e/ ale 4x nade pozdrowki XD

This post was edited by WickedBlossom on Feb 10 2015 05:05pm
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Feb 10 2015 05:06pm
Quote (WickedBlossom @ 11 Feb 2015 00:05)
nie no rewind jest na 20lvlu, wiec zadnego triple
e/ ale 4x nade pozdrowki XD


kiedy ten patch bedzie w polszy, z wtorku na srode czy pozniej?
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Feb 10 2015 05:07pm
Quote (Xploosiv @ Feb 11 2015 12:06am)
kiedy ten patch bedzie w polszy, z wtorku na srode czy pozniej?


wtorek na srode wlasnie sie odbywa, us juz ma czyli my dostaniemy dzisiaj aka sroda
Go Back To Polska Topic List
Prev13738394041120Next
Add Reply New Topic New Poll