d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 4 > Temat Oficjalny
Prev1373839404182Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Dec 23 2013 01:56pm
Quote (Redel @ 23 Dec 2013 21:50)
To jest gra typowo pod podbój.. ewentualnie może szturm bo w innych trybach sensu niestety nie widzę :(


no ja akurat w bf3 najbardziej lubilem domination i wszystkie mapki byly bardzo fajne ze zminimlizowanym kampieniem. w bf4 jest albo wielka kampa albo base rape albo cos w stylu metro conquest 64p...
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Dec 23 2013 02:15pm
Quote (cOr @ Dec 23 2013 03:56pm)
no ja akurat w bf3 najbardziej lubilem domination i wszystkie mapki byly bardzo fajne ze zminimlizowanym kampieniem. w bf4 jest albo wielka kampa albo base rape albo cos w stylu metro conquest 64p...


w bf3 mapy dominacj wyjebisty byly
tutaj to taki zal

jak chce maly conquest pograc na 32 graczy tez ciezko znalezc
rush tez tylko na ok 20-30
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Dec 23 2013 05:05pm
china rising dlc za darmo chyba mozna sciagac
jak ktos nie ma to niech sprawdzi
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Dec 24 2013 01:55am
Quote (Patryk1991 @ 24 Dec 2013 01:05)
china rising dlc za darmo chyba mozna sciagac
jak ktos nie ma to niech sprawdzi


Te mapy z china rising są takie sobie, spodziewałem się czegoś lepszego.
Liczę na ten drugi dodatek z metrem <3
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Dec 28 2013 08:12am
Czemu w tym temacie jest całkowity brak życia?
Aż tak mało osób w to gra? :(
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Dec 29 2013 08:54am
kazdy zajety testowaniem bety :)

http://mp1st.com/2013/12/29/rumor-new-battlefield-4-game-modes-leaked/

1. ”TANKSUPERIORITY” – Tanks only battle between everyone
2. ”GUNMASTER” – Not quite sure about this one maybe kind of like COD’s gun game
3. ”COMBATMISSION” – may be a game mode where you can do co-op missions for xp
4. ”SQRUSH” – Squad Rush,Squad vs each other (not sure if already avalible.)
5. ”SCAVENGER” – all possibly have to scavenge for weapons
6. ”SPORT” – Haven’t figured this one out yet. (if you think you may know more info PM or quote me)
7. ”FIRETEAM_SURVIVOR” – only one life (if you think you may know more info PM or quote me)
8. ”ONSLAUGHT” – not sure. (if you think you may know more info PM or quote me)”
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Dec 30 2013 03:18am
No to ładnie..
Co to było za wydarzenie premium? Bo nic mi nie wyświetla i nic nie mam..
Member
Posts: 183
Joined: Aug 26 2013
Gold: 0.00
Dec 30 2013 03:26am
Quote (Redel @ Dec 28 2013 04:12pm)
Czemu w tym temacie jest całkowity brak życia?
Aż tak mało osób w to gra? :(


Jak ktoś chce pograć to na origin ---> mdxx
W sumie mam mało przegrane, ale coś mnie ostatnio zajawka łapie, tylko nie ma zbyt często z kim grać
Member
Posts: 183
Joined: Aug 26 2013
Gold: 0.00
Dec 30 2013 03:30am
W ogóle miała wyjść w grudniu wersja mantle dla radeonów z ngc, a jak na razie kompletna cisza. Widział ktoś ostatnio jakieś konkretne info?
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Jan 1 2014 11:32am
Wlasnie loptop wrocil z naprawy i niedlugo pewnie kupie. :)

Dla tych co graja, pojdzie na nim? (i5, gtx 660m 8gb ramu)
Go Back To Polska Topic List
Prev1373839404182Next
Add Reply New Topic New Poll