d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev13738394041412Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
Oct 24 2012 12:46pm
Quote (Latwiak @ Oct 24 2012 12:24pm)
chyba nie, dostaje nerfa teraz

warek pvp najfajniejszy meele

z healerow to hpalek


Resto druid jest nie do zabicia 1v1.
z casters Mage teraz sobie radzi, ale poważny nerd nadchodzi w 5.1, spriest też jest niczego sobie.

This post was edited by nomadwgk on Oct 24 2012 12:47pm
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Oct 24 2012 01:00pm
Quote (nomadwgk @ Oct 24 2012 08:46pm)
Resto druid jest nie do zabicia 1v1.
z casters Mage teraz sobie radzi, ale poważny nerd nadchodzi w 5.1, spriest też jest niczego sobie.


nie mowie o byciu imba tylko o przyjemnosci grania ;)
Member
Posts: 4,713
Joined: Oct 10 2005
Gold: 0.00
Oct 24 2012 02:42pm
tak chujowego balansu w pvp to dawno w wowie nie bylo, przeogromna ilosc cc rzucanego z kapelusza, praktycznie brak jakiekokolwiek dr'a + olbrzymi burst niektorych klas powala na kolana. No i oczywiscie nie zresetowany mmr = mistrzostwo blizza
Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
Oct 24 2012 07:34pm
Quote (Slasher(ID) @ Oct 24 2012 02:42pm)
tak chujowego balansu w pvp to dawno w wowie nie bylo, przeogromna ilosc cc rzucanego z kapelusza, praktycznie brak jakiekokolwiek dr'a + olbrzymi burst niektorych klas powala na kolana. No i oczywiscie nie zresetowany mmr = mistrzostwo blizza


Ja pierdole areny, kazdy team to Warr, bm hunter+ heals
Member
Posts: 4,713
Joined: Oct 10 2005
Gold: 0.00
Oct 25 2012 03:15am
Quote (nomadwgk @ 25 Oct 2012 02:34)
Ja pierdole areny, kazdy team to Warr, bm hunter+ heals


ja wlasnie odpuscilem, ponad 200 aren rozegranych w tym sezonie i chuj nie rating = 1800 wbite przy statach 141-93 -_- gdzie niektorzy maja 29-17 i maja po 2k ratingi
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Oct 25 2012 08:11am
Quote (Slasher(ID) @ Oct 25 2012 11:15am)
ja wlasnie odpuscilem, ponad 200 aren rozegranych w tym sezonie i chuj nie rating = 1800 wbite przy statach 141-93 -_- gdzie niektorzy maja 29-17 i maja po 2k ratingi


Ty grasz HPalkiem czy Retem?
Member
Posts: 4,713
Joined: Oct 10 2005
Gold: 0.00
Oct 25 2012 08:34am
Quote (Latwiak @ 25 Oct 2012 15:11)
Ty grasz HPalkiem czy Retem?


Już niczym ale grałem ret
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Oct 25 2012 01:44pm
maelstrom wstal juz? bo nawet go nie mam na liscie serwerow jakims cudem
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Oct 25 2012 02:15pm
Quote (wielkiburak @ 25 Oct 2012 20:44)
maelstrom wstal juz? bo nawet go nie mam na liscie serwerow jakims cudem


To chyba znaczy, ze jednak nie wstal.
Member
Posts: 10,567
Joined: Jan 30 2006
Gold: 13,058.04
Oct 25 2012 04:07pm
lf addon zeby wywalal z automatu szare itemki i Plump Intestines, a najlepiej to zeby Plump Intestines otwieral
Go Back To Polska Topic List
Prev13738394041412Next
Add Reply New Topic New Poll