d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 > Temat Oficjalny
Prev137383940412670Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Mar 23 2012 02:02pm
Quote (miton84 @ 23 Mar 2012 21:59)
Wymagania D3 już mniej więcej znane jak się czyta testy jakie zostały tu zamieszczone.
A jak jest z szerokopasmowym netem? Mieszkam jeszcze po za miastem i niestety mam 2mb i raczej znacznie nie wzrośnie. Gdzieś widziałem info że trzeba mieć mocnego neta żeby pograć w D3. Potwierdzi ktoś czy zaprzeczy?


Beta jest na serwerach us więc ludzie z europy nie mogą się wypowiedzieco o lagach, ja przy 2mb mam 400ms pingu
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Mar 23 2012 02:03pm
Quote (miton84 @ Mar 23 2012 08:59pm)
Wymagania D3 już mniej więcej znane jak się czyta testy jakie zostały tu zamieszczone.
A jak jest z szerokopasmowym netem? Mieszkam jeszcze po za miastem i niestety mam 2mb i raczej znacznie nie wzrośnie. Gdzieś widziałem info że trzeba mieć mocnego neta żeby pograć w D3. Potwierdzi ktoś czy zaprzeczy?


Ciezko cos powiedziec na podstawie samej bety. Beta mulic mi nie muli (przy 25mb przepustowosci i jednoczesnym sciaganiu ~500-900kb/s)

Quote (Alyx @ Mar 23 2012 09:02pm)
Beta jest na serwerach us więc ludzie z europy nie mogą się wypowiedzieco o lagach, ja przy 2mb mam 400ms pingu


o to dziwne, ja mam przy 25mb 200ping

This post was edited by Kathorga on Mar 23 2012 02:03pm
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Mar 23 2012 02:06pm
Quote (Kathorga @ 23 Mar 2012 22:03)
Ciezko cos powiedziec na podstawie samej bety. Beta mulic mi nie muli (przy 25mb przepustowosci i jednoczesnym sciaganiu ~500-900kb/s)



o to dziwne, ja mam przy 25mb 200ping


nowa jak na firmowym dsl gram, jak będzie dalej mulilo to wezmę coś prywatnie
Member
Posts: 11,922
Joined: Apr 8 2007
Gold: 406.99
Mar 23 2012 02:31pm


!:)!
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Mar 23 2012 04:19pm
Quote (AGS @ 23 Mar 2012 21:31)
http://img38.imageshack.us/img38/5646/mmmmur.png

!:)!


IE / 10
Member
Posts: 22,560
Joined: Oct 28 2005
Gold: 530.00
Mar 23 2012 04:28pm
Quote (zYwi3c @ 24 Mar 2012 00:19)
IE / 10
o tym samym pomyslalem.
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Mar 23 2012 04:40pm
Quote (zYwi3c @ Mar 23 2012 10:19pm)
IE / 10


windows media player też niczego sobie.
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold: 899.00
Mar 23 2012 05:33pm
mi tam śmiga na ultra przy gtx 9800 ez
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Mar 23 2012 05:38pm
ma ktoś te linki jak początkowo miało d3 wyglądać?
Member
Posts: 4,702
Joined: May 31 2010
Gold: 0.00
Mar 24 2012 01:05am
Quote (zYwi3c @ 24 Mar 2012 00:19)
IE / 10


Na operze ta stronka nie dziala, wiec moze musial przesiasc sie na chwike na ie.
Go Back To Polska Topic List
Prev137383940412670Next
Closed New Topic New Poll