Quote (miton84 @ Mar 23 2012 08:59pm)
Wymagania D3 już mniej więcej znane jak się czyta testy jakie zostały tu zamieszczone.
A jak jest z szerokopasmowym netem? Mieszkam jeszcze po za miastem i niestety mam 2mb i raczej znacznie nie wzrośnie. Gdzieś widziałem info że trzeba mieć mocnego neta żeby pograć w D3. Potwierdzi ktoś czy zaprzeczy?
Ciezko cos powiedziec na podstawie samej bety. Beta mulic mi nie muli (przy 25mb przepustowosci i jednoczesnym sciaganiu ~500-900kb/s)
Quote (Alyx @ Mar 23 2012 09:02pm)
Beta jest na serwerach us więc ludzie z europy nie mogą się wypowiedzieco o lagach, ja przy 2mb mam 400ms pingu
o to dziwne, ja mam przy 25mb 200ping
This post was edited by Kathorga on Mar 23 2012 02:03pm