d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dc Universe Online > Oficjalnym Tematem Sie Staje
Prev1373839404177Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Nov 16 2011 05:31am
kogo sobie wziac na mentora? i co wybrac najlepiej przy zakladaniu postaci? :p
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Nov 16 2011 05:36am
Quote (EustachyMotyka @ Nov 16 2011 01:31pm)
kogo sobie wziac na mentora? i co wybrac najlepiej przy zakladaniu postaci? :p


Mentor to tylko lokacja startowa chyba, pozniej i tak mozna robic questy innych mentorów.
A dobrze wybrać jest jakąś moc i broń :( I tak będziesz robił milion postaci zanim trafisz w to czym ci sie fajniej gra
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Nov 16 2011 05:55am
5.1 z 14.6 GB.

Doszliście do porozumienia gdzie gracie? Kiedyś czytałem, to się zdecydować nie mogliście między pve i pvp.
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 16 2011 06:02am
Quote (VolveR @ Nov 16 2011 12:55pm)
5.1 z 14.6 GB.

Doszliście do porozumienia gdzie gracie? Kiedyś czytałem, to się zdecydować nie mogliście między pve i pvp.


Dalej tak jest. :> Jestesmy podzieleni miedzy PvP, a PvE.


Kurwa, nie mam kasy na potiony, nie mam kasy na tier1, nie mam kasy, zeby naprawic gear.

Po prostu zajebiscie.
Member
Posts: 1,135
Joined: Mar 21 2011
Gold: 1,796.89
Warn: 20%
Nov 16 2011 06:02am
12 lev juz i servery off
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 16 2011 06:06am
Quote (Mantoo @ Nov 16 2011 01:02pm)
12 lev juz i servery off


Ostatnio czesto robia update'y :o

Gdyby chociaz gold w tej grze znaczyl tyle co w WoWie, ze 1500 to calkiem ladna sumka, a nie, ze kazda naprawa to ~1k, a potiony po 900. :(
Member
Posts: 1,135
Joined: Mar 21 2011
Gold: 1,796.89
Warn: 20%
Nov 16 2011 06:07am
Quote (vyyj @ Nov 16 2011 01:06pm)
Ostatnio czesto robia update'y :o

Gdyby chociaz gold w tej grze znaczyl tyle co w WoWie, ze 1500 to calkiem ladna sumka, a nie, ze kazda naprawa to ~1k, a potiony po 900. :(


wiecie jakie moce z fire najlepsze na dps?
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 16 2011 06:11am
Quote (Mantoo @ Nov 16 2011 01:07pm)
wiecie jakie moce z fire najlepsze na dps?


Nie gram fire, wiec srednio z pomoca.
Dajcie znac jak serwer bedzie on.
Member
Posts: 1,135
Joined: Mar 21 2011
Gold: 1,796.89
Warn: 20%
Nov 16 2011 06:45am
on
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Nov 16 2011 07:24am
maske ze spectre filoetową zgarnałem ;o
Go Back To Polska Topic List
Prev1373839404177Next
Add Reply New Topic New Poll