d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Apple > Temat Oficjalny
Prev13738394041339Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Jan 28 2012 02:00pm
Quote (ShiSeido @ 28 Jan 2012 19:50)
Czyli co musze zrobic? :)


mozesz probowac uzywac takiego guwienka ktore obchodzi simlocka
przycinasz karte sim , wkladasz w to guwienko a nastepnie wpychasz w telefon
nei ze wszystkimi telefonami to dziala
przejdz sie do komisu i spytaj czy maja, i zeby przetestował od razu
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Feb 1 2012 11:04am
Byłem w punkcie zdięcie simlocka z iphona 4s 550 zł
Lekkie przegiecie..
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Feb 1 2012 11:06am
Quote (ShiSeido @ 1 Feb 2012 19:04)
Byłem w punkcie zdięcie simlocka z iphona 4s 550 zł
Lekkie przegiecie..


A jailbreak tego nie obsługuje?
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Feb 1 2012 11:09am
Quote (Nothus @ Feb 1 2012 07:06pm)
A jailbreak tego nie obsługuje?


Obsluguje, ale nie na dlugo do czasu zmiany softa :) wiec jak wgrywasz nowego masz odpoczotku simlocka
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Feb 1 2012 11:30am
Quote (ShiSeido @ 1 Feb 2012 19:09)
Obsluguje, ale nie na dlugo do czasu zmiany softa :) wiec jak wgrywasz nowego masz odpoczotku simlocka


Pierwszym programem, który powinieneś sobie pobrać, jest słownik języka polskiego.
Później dopiero pomyśl o technologii
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Feb 1 2012 11:34am
Quote (Nothus @ Feb 1 2012 07:30pm)
Pierwszym programem, który powinieneś sobie pobrać, jest słownik języka polskiego.
Później dopiero pomyśl o technologii


Za cienki w uszach jestes, aby mnie pouczac
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Feb 1 2012 11:57am
Quote (ShiSeido @ 1 Feb 2012 19:34)
Za cienki w uszach jestes, aby mnie pouczac


Jak widać po Twoich postach, jakoś nie bardzo. Dobrze, że czasami chociaż przecinek władujesz :D .

Żeby nie było offtopu:

To jest mój srajfon, odpadła tylna część i się już nie włącza. Iso specjalnistów od jabłek, jak mogę odkręcić pojemnościowy wyświetlacz, żeby wykorzystać go do urządzenia własnej konstrukcji (czyt. nie rozjebać i wyjąć sprawny)? Oczywiście nie próbowałem go na siłę rozjebać, bo boję się, że tam coś może być poprzyklejane i siłą tylko zniszczę to co potrzebuję.





This post was edited by Nothus on Feb 1 2012 12:02pm
Member
Posts: 17,873
Joined: Jul 14 2007
Gold: 41,900.00
Feb 1 2012 12:17pm
Hmmm, myśle że to przepłacanie za eleganckie wykonanie. Koleżanka niedawno kupiłą Iphona G cośtam w każdym razie ten najdroższy za 3500 zł. Niewiem po grzyba jej taki drogi telefon O_o.
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Feb 1 2012 12:22pm
Quote (Turbine @ Feb 1 2012 08:17pm)
Hmmm, myśle że to przepłacanie za eleganckie wykonanie. Koleżanka niedawno kupiłą Iphona G cośtam w każdym razie ten najdroższy za 3500 zł. Niewiem po grzyba jej taki drogi telefon O_o.


Tu się z tobą zgadzam,niestety jakis czas temu zgubilem ip4,
teraz dostalem Ip4s za free ,to przynajmniej chce go troche
pouzywac
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Feb 1 2012 01:46pm
Quote (ShiSeido @ 1 Feb 2012 19:04)
Byłem w punkcie zdięcie simlocka z iphona 4s 550 zł
Lekkie przegiecie..

Sprawdź na myapple.pl czy w ogole da sie sciagac smoki, bo wydaje mi sie, że nie.

Quote (Nothus @ 1 Feb 2012 19:57)
Jak widać po Twoich postach, jakoś nie bardzo. Dobrze, że czasami chociaż przecinek władujesz :D .

Żeby nie było offtopu:

To jest mój srajfon, odpadła tylna część i się już nie włącza. Iso specjalnistów od jabłek, jak mogę odkręcić pojemnościowy wyświetlacz, żeby wykorzystać go do urządzenia własnej konstrukcji (czyt. nie rozjebać i wyjąć sprawny)? Oczywiście nie próbowałem go na siłę rozjebać, bo boję się, że tam coś może być poprzyklejane i siłą tylko zniszczę to co potrzebuję.

http://img707.imageshack.us/img707/7138/20120201183851.jpg

http://img546.imageshack.us/img546/2791/20120201184734.jpg

Dawno nie rozbierałem żadnego srajfona, ale jak dobrze pamiętam to w 3G (tych rozbierałem kilka) wyglądało to tak, że trzeba było przejechać czymś cienkim (np. karta kredytowa) między ekranem a tą ramką, a potem podważyć ekran (tego lepiej unikać) albo wziąć coś co przysysa się do ekranu (czasami wystarczy łazienkowy wieszak na przyssawki, a dobrą opcją jest np. uchwyt do nawigacji z przyssawką do szyby) i podnieść ekran.
Z drugiej strony sprawdziłem na szybko jakiś pierwszy link w google, bo też mam w szufladzie jednego 2g do zrobienia i tam robi się to chyba inaczej: http://www.portatronics.com/guide/iPhone-Repair-Guide/iphone-2g-screen-replacement.html


Quote (Turbine @ 1 Feb 2012 20:17)
Hmmm, myśle że to przepłacanie za eleganckie wykonanie. Koleżanka niedawno kupiłą Iphona G cośtam w każdym razie ten najdroższy za 3500 zł. Niewiem po grzyba jej taki drogi telefon O_o.

iPhone'y to na pewno telefony inne niż reszta, ale czy lepsze - ciezko powiedziec. Ja wole androida, otwartość, możliwość grzebania itp.
Fani apple'a zawsze powtarzają, że mają niezawodny telefon, komputer itp. itd., w praktyce myślę, że ludzie po prostu wolą płacić za emocje czy ładną obudowę i design. Dla mnie taki 4 albo 4s nie jest warty swojej ceny.
Jak ktoś ma kasę to można zrobić na sprzęcie appla dość fajny multimedialny ekosystem w domu, mac/iphone/apple tv/time capsule/ipad - to wszystko fajnie sie ze sobą dogaduje.
Z drugiej strony nie trzeba wywalac kilkunastu tysiecy zl, żeby zbudowac cos takiego - do wszystkiego są aplikacje i systemy, czesto darmowe, o takich samych a czasem i lepszych mozliwosciach.
W bogatszych krajach, np. w usa niby wszyscy mają iphone'y ale tam mimo wszystko to 'fanboy'owe' podejscie nie jest tak widoczne albo przynajmniej mniej drazni. U nas na takim myapple ludziom wydaje sie, ze jak wywalili na imaca 7000 zł i na iphone 2500 zł to są od razu jakąś elitą tego kraju. Dyskusje tam to czesto poziom jsp i nizej.
Go Back To Polska Topic List
Prev13738394041339Next
Add Reply New Topic New Poll