d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev13738394041211Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 282
Joined: Oct 5 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 21 2011 11:44am
Quote (Redel @ Oct 21 2011 07:43pm)
Te grafiki to aby pograć na ultra =)


na high
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 21 2011 11:47am
Quote (Specjalista @ 21 Oct 2011 19:44)
na high


Gralem na High w becie przy +50 fps na 5770. Watpie, ze AZ o tyle zwieksza grafike.
Member
Posts: 18,076
Joined: May 20 2007
Gold: 140.03
Oct 21 2011 11:47am
odnośnie wymagań / płynności itp co nie co tutaj - lol-center. pe el /forum/Temat-Battlefield-3-BETA-jakosc-grafiki-i-wydajnosc
Banned
Posts: 282
Joined: Oct 5 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 21 2011 11:48am
Quote (zYwi3c @ Oct 21 2011 07:47pm)
Gralem na High w becie przy +50 fps na 5770. Watpie, ze AZ o tyle zwieksza grafike.


dice oficialnie powiedzialo ze do ultra i 60fps trzeba miec Gtx580SLI

Quote (trz @ Oct 21 2011 07:49pm)
Nie znam sie za bardzo na nowym sprzecie. Na X4 645 geferce gtx 640 768 mb ram, 4 gb ram bedzie działać plynnie?


nie ma takiej grafiki jak juz to gtx 460


This post was edited by Specjalista on Oct 21 2011 11:50am
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Oct 21 2011 11:49am
Nie znam sie za bardzo na nowym sprzecie. Na X4 645 geferce gtx 460 768 mb ram, 4 gb ram bedzie działać w miare plynnie?

Quote (Specjalista @ Oct 21 2011 06:48pm)
dice oficialnie powiedzialo ze do ultra i 60fps trzeba miec Gtx580SLI



nie ma takiej grafiki jak juz to gtx 460


bład sie wkradł, oczywiscie że gtx 460. Pogram płynnie czy nie?

This post was edited by trz on Oct 21 2011 11:52am
Member
Posts: 18,076
Joined: May 20 2007
Gold: 140.03
Oct 21 2011 12:12pm
Quote (trz @ 21 Oct 2011 19:49)
Nie znam sie za bardzo na nowym sprzecie. Na X4 645 geferce gtx 460 768 mb ram, 4 gb ram bedzie działać w miare plynnie?



bład sie wkradł, oczywiscie że gtx 460. Pogram płynnie czy nie?


sprawdz moj link jest do twojej karty tylko reszta parametrów troche inna. pograsz płynnie ale bez oc karty na wysokiej rozdzielczości z full detalami raczej nie.
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Oct 21 2011 12:20pm
Quote (Lewo @ Oct 21 2011 07:47pm)
odnośnie wymagań / płynności itp co nie co tutaj - lol-center. pe el /forum/Temat-Battlefield-3-BETA-jakosc-grafiki-i-wydajnosc


mogłeś normalnie link dać :mellow:

Quote
Grałem w Bad Company 2 i bardzo mi się podobało. Niestety w 3 została dodana możliwość czołgania się, przez co na tych wielkich mapach jest zbyt dużo camperów. W tym roku postawię pierwszy raz na nowego CODa.

aha.
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Oct 21 2011 03:11pm
Quote (zYwi3c @ 21 Oct 2011 18:53)
EPIC KURWA EPIC. wlasnie zamowilem pre-ordera ;D


twoja wypowiedz ma sens, ZAMOWILEM ZAMOWIENIE
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 21 2011 10:13pm
za dokladnie 3 dni moge juz miec bf3 :drool:
ale niechce mi sie na zimnie z 2h stac ^^ wiec poczekam sobie 10 h i rano pojde :)
Member
Posts: 14,638
Joined: Aug 29 2006
Gold: 618.72
Oct 22 2011 01:51am
Quote (Patryk1991 @ Oct 22 2011 06:13am)
za dokladnie 3 dni moge juz miec bf3 :drool:
ale niechce mi sie na zimnie z 2h stac ^^ wiec poczekam sobie 10 h i rano pojde :)


Ja już mam na dysku gotowe do odpalenia, Origin udostępnił instalkę przed premierą żeby te 12GB sobie ściągnąć wcześniej.
Go Back To Polska Topic List
Prev13738394041211Next
Add Reply New Topic New Poll