Quote (zYwi3c @ Oct 21 2011 07:47pm)
Gralem na High w becie przy +50 fps na 5770. Watpie, ze AZ o tyle zwieksza grafike.
dice oficialnie powiedzialo ze do ultra i 60fps trzeba miec Gtx580SLI
Quote (trz @ Oct 21 2011 07:49pm)
Nie znam sie za bardzo na nowym sprzecie. Na X4 645 geferce gtx 640 768 mb ram, 4 gb ram bedzie działać plynnie?
nie ma takiej grafiki jak juz to gtx 460
This post was edited by Specjalista on Oct 21 2011 11:50am