d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Matura 2012 > Temat Oficjalny
Prev1373839404160Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
May 9 2012 03:38pm
Na rozszerzonym ang są jakies pytania zamknięte? Czy tylko wypracowanie?
Member
Posts: 1,796
Joined: May 5 2009
Gold: Locked
May 9 2012 03:40pm
sa zamkniete słuchanie / czytanie / gramatyka

This post was edited by beware1337 on May 9 2012 03:40pm
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
May 9 2012 03:41pm
Quote (beware1337 @ May 9 2012 11:40pm)
sa zamkniete słuchanie / czytanie / gramatyka


To moglem iść spróbować :(
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
May 9 2012 03:43pm
Quote (Rudy119933 @ May 9 2012 09:35pm)
14. Ja zdaje :(


przygotuj se opinie historyków żeby wskoczyć na 4 poziom w wypracowaniu

Quote (Chilik @ May 9 2012 09:22pm)
playerthree :D ?
Socjologia czy Filozofia potem?

Wg mnie Na uniwerku studia to jak ktoś nie lubi fizyki itd, matme w miarę się ogarnia to najrozsądniejszym wyborem jest Ekonomia bądź Finanse i rachunkowość itd no i ew. Matematyka finansowa or zwykła no i oczywiściePrawo.


This post was edited by playerthree on May 9 2012 03:43pm
Member
Posts: 21,978
Joined: Aug 18 2008
Gold: 121,534.87
May 9 2012 04:00pm
jutro angielski podstawa i rozszerzenie bleee tyle czasu siedziec ;/ ze 3h czasu miedzy egzaminami to jakas paranoja ;o na pizze pojde bo co innego mozna robić :o?
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
May 9 2012 04:01pm
Quote (cagiva @ May 10 2012 12:00am)
jutro angielski podstawa i rozszerzenie bleee tyle czasu siedziec ;/ ze 3h czasu miedzy egzaminami to jakas paranoja ;o na pizze pojde bo co innego mozna robić :o?


I PROPOSE BROWAR
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
May 9 2012 04:10pm
Quote (Msk @ May 9 2012 09:41pm)
To moglem iść spróbować :(


za zamknięte i tak jest malutko pktów, większość wpada za rozprawkę.
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
May 9 2012 04:12pm
Quote (xxxRedxxx @ May 10 2012 12:10am)
za zamknięte i tak jest malutko pktów, większość wpada za rozprawkę.


Której bym nie napisal, wiec eZ. Mimo tego parę % by wpadlo :( moglem wcześniej myśleć.
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
May 9 2012 04:21pm
Quote (Msk @ May 9 2012 10:12pm)
Której bym nie napisal, wiec eZ. Mimo tego parę % by wpadlo :( moglem wcześniej myśleć.


Co Ci po niezdanym rozszerzeniu, te <30 i tak chuj by Ci dało, a musiałbyś jeszcze pójść na ustny rozszerzony i tam by Cię już totalnie wyśmiali.
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
May 9 2012 04:23pm
Quote (xxxRedxxx @ May 10 2012 12:21am)
Co Ci po niezdanym rozszerzeniu, te <30 i tak chuj by Ci dało, a musiałbyś jeszcze pójść na ustny rozszerzony i tam by Cię już totalnie wyśmiali.


Nie ma już rozszerzonych ustnych, aktualnie jest 1 poziom. Na agh kazdy % z rozszerzenia się liczy. Jebane 20 pkt może zadecydowac o wyborze kierunku :(
Go Back To Polska Topic List
Prev1373839404160Next
Add Reply New Topic New Poll