d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zakłady Bukmacherskie > Temat Oficjalny
Prev1373839404186Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,138
Joined: May 28 2011
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 27 2011 11:22am
Quote (Bumshakalaka @ Sep 27 2011 07:13pm)
chodzi o to ze w hokeju czesto nie umiejetnosci decyduja tylko przypadek? pytam sie bo 1.7 na druzyne co wygrywa 10;0 az podejrzane ;) a co do edita to nie wiem nigdy nie obejrzalem nawet 1 tercji (czy jak to sie zwie) hokeja ;D

dobrze ze inter dnb obstawilem, przynajmniej jeszcze w gacie nie sram ze przejebie ^_^


jest tak jak w pilce noznej, ale za hokejem przemawiaja fajniesze kursy (czesto dziwne i niezrozumiale) i rzadziej wystepuja remisy
nie wiem czemu byl taki kurs, dzis podhale przegrywa juz 10:0 po 2 tercjach

This post was edited by cesasz on Sep 27 2011 11:22am
Member
Posts: 8,672
Joined: Dec 31 2007
Gold: Locked
Warn: 60%
Sep 27 2011 11:24am
Quote (cesasz @ Sep 27 2011 05:22pm)
jest tak jak w pilce noznej, ale za hokejem przemawiaja fajniesze kursy (czesto dziwne i niezrozumiale) i rzadziej wystepuja remisy
nie wiem czemu byl taki kurs, dzis podhale przegrywa juz 10:0 po 2 tercjach


kojarze ze w hokeju duzo bramek wiec wiadomo ciezej o remis... znasz sie na hokeju? ciezko sie w to zaglebic? mysle ze hokeja nigdy nie polubie ale wiadomo: biznes to biznes ;)
Member
Posts: 2,138
Joined: May 28 2011
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 27 2011 11:30am
Quote (Bumshakalaka @ Sep 27 2011 07:24pm)
kojarze ze w hokeju duzo bramek wiec wiadomo ciezej o remis... znasz sie na hokeju? ciezko sie w to zaglebic? mysle ze hokeja nigdy nie polubie ale wiadomo: biznes to biznes ;)


w ostatnim sezonie ogranilem kilka lig bardzo dobrze, w tym jeszcze sie nie orientuje dobrze, idzie sie w to zaglebic
Member
Posts: 8,672
Joined: Dec 31 2007
Gold: Locked
Warn: 60%
Sep 27 2011 11:40am
Quote (cesasz @ Sep 27 2011 05:30pm)
w ostatnim sezonie ogranilem kilka lig bardzo dobrze, w tym jeszcze sie nie orientuje dobrze, idzie sie w to zaglebic


dzieki pomysle nad tym jak mi przejda palpitacje serce przez ten jebany inter

2;2 mam DNB ale groznie sie zrobilo... na szczescie juz 2;3 inter uh
Member
Posts: 8,672
Joined: Dec 31 2007
Gold: Locked
Warn: 60%
Sep 27 2011 12:01pm
Quote (Bumshakalaka @ Sep 26 2011 10:19pm)
zbliza sie LM wiec jest dobra okazja aby zarobic albo stracic

Moje typy: borussia DNB po kursie 2.10 ; inter po 2.75 ; city DNB po 2.8 i chelsea po 2.35 ;)

oczywko ryzykowne ale imo marsylia nie przebije sie latwo przez obrone BVB a BVB nie ma formy strzeleckiej dlatego mysle ze przypadek zdecyuje a szczescie ostatnio BVB ma ;)
Inter powoli sie odbudowuje(bardzo powoli) zaczynaja lapac dobry tryb z przodu co moze byc dobrym prognostykiem a sila napadu CSKA nie powala imo
Chelsea ostatni ligowy mecz gladko fakt ze z beniaminkiem, ale co najwazniejsze w tej druzynie teraz to w koncu przebudzenie torresa ktory przypomnial sobie jak sie gra w pilke... drogba po kontuzji i juz strzela... imo najpewniejsze wydarzenie po niezlym kursie ;)
bayern pokazuje ze wraca do lask ale imo niemiecka pilka jest kawalek za angielska... forma po obu stronach wysmienita sklad lekko na strone city ale bayern usiebie... spodziewam sie zajebistego meczu ktory zdecydowanie obejrze... kurs warty ryzyka imo ;)

z innych rzeczy to bym sie skusil w pewniakach (united barca real) na cornerach over 10.5 ale jeszcze statystyk nie meczylem ;) nie kusilbym sie na HC bo juz widac po druzynach ze kontuzje daja sie we znaki i kazdy jak najmniejszym kosztem sil bedzie chcial sie przepchnac przez ta faze grupowa...


dziwne mecz ale liczy sie wygrana ;)

tymczasem polecam Bayern-City

kurs 3.35 DNB na City... patrzac na sytuacje 2 druzyn to jest remis, ale ze ja do remisow przekonany nie jestem to dam na City gdyz kurs bardzo,bardzo zachecajacy ;)

powodzenia ^_^
Member
Posts: 18,319
Joined: Jun 11 2008
Gold: 24,735.00
Sep 27 2011 01:29pm
man utd, real i inter obstawioned, i bayern over 2,5
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Sep 27 2011 01:33pm
Quote (cesasz @ 27 Sep 2011 18:42)
postawiles dzis na assat?


tak kurwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,
jak blisko było :cry:

e/ kurwa Servette- Kloten postawiłem 2 i wpierdol -_-
to już jest przegięcie pyty <_<

This post was edited by tamburyn on Sep 27 2011 01:45pm
Member
Posts: 2,138
Joined: May 28 2011
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 27 2011 02:19pm
Quote (tamburyn @ Sep 27 2011 09:33pm)
tak kurwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,
jak blisko było :cry:

e/ kurwa Servette- Kloten postawiłem 2 i wpierdol -_-
to już jest przegięcie pyty <_<


; D pech jak skurwysyn,
dzisiaj w polskiej lidze hokejowej mamy podwojna 13, sanok wbil 13 goli, a na torun z tychami byl kurs 13 ; d

This post was edited by cesasz on Sep 27 2011 02:19pm
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Sep 27 2011 02:22pm
Quote (cesasz @ 27 Sep 2011 22:19)
; D pech jak skurwysyn,
dzisiaj w polskiej lidze hokejowej mamy podwojna 13, sanok wbil 13 goli, a na troun z tychami byl kurs 13 ; d


jutro trzeba będzie Karpat obstawić i być może Pelicans
kurwa jaki niefart dzisiaj, japierdole :) (a miałem postawić SaiPa z Ilves zamiast Kloten, no kurwa ^_^ )
Member
Posts: 2,138
Joined: May 28 2011
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 27 2011 02:27pm
jutro mecz szachtar-apoel
kurs na apoel 8.xx pewnie znajdzie sie kilku chetnych zeby obstawic na to jakas symboliczne dyszke

Quote (tamburyn @ Sep 27 2011 10:22pm)
jutro trzeba będzie Karpat obstawić i być może Pelicans
kurwa jaki niefart dzisiaj, japierdole :) (a miałem postawić SaiPa z Ilves zamiast Kloten, no kurwa ^_^ )


ja jutro zagralbym karpat i usti na jednym kuponie, ale nie gram, jeszcze czekam :ph34r:
Go Back To Polska Topic List
Prev1373839404186Next
Add Reply New Topic New Poll