☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev
1
37
38
39
40
41
672
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 103680
Replies: 6717
Track Topic
Zaop
Member
Posts: 25,421
Joined: Jul 7 2007
Gold
:
3,750.00
#381
Dec 15 2011 02:18pm
wlasnie wygralem klucz do bety.
l1pa
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold
:
3.02
#382
Dec 15 2011 02:19pm
Quote (Zaop @ Dec 15 2011 09:18pm)
wlasnie wygralem klucz do bety.
gdzie co jak i za co ?
Zaop
Member
Posts: 25,421
Joined: Jul 7 2007
Gold
:
3,750.00
#383
Dec 15 2011 02:51pm
Quote (l1pa @ Dec 15 2011 08:19pm)
gdzie co jak i za co ?
w daily beta key giveaway na playdota
zaraz zobaczymy czy moj komp to pociagnie, jak nie to jutro zamawiam pamiec ram
luksus
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold
:
2.16
#384
Dec 22 2011 06:21pm
Nikt w moim topie nie odpowiedzial, zagra ktos?
Zaop
Member
Posts: 25,421
Joined: Jul 7 2007
Gold
:
3,750.00
#385
Dec 22 2011 06:26pm
Zagrałem jedną grę i powiem tyle - Dota 1>dota 2
te wszystkie grafiki tak naprawdę to nic w porównaniu z pogorszoną grywalnością, jakimiś głupimi delayami przy spellach itp.
riper_89
Member
Posts: 1,030
Joined: Dec 12 2011
Gold
:
39.84
#386
Dec 22 2011 06:38pm
nie gralem w to
szczypiorek
Member
Posts: 17,424
Joined: Jul 4 2007
Gold
:
13,810.00
#387
Dec 23 2011 02:24am
Quote (Zaop @ Dec 23 2011 12:26am)
Zagrałem jedną grę i powiem tyle - Dota 1>dota 2
te wszystkie grafiki tak naprawdę to nic w porównaniu z pogorszoną grywalnością, jakimiś głupimi delayami przy spellach itp.
sherlocked
luksus
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold
:
2.16
#388
Dec 23 2011 10:42am
gralem walsnie skeleton kingiem pierwsza gra 7/5/15. gierka nwaet nawet
Saygon
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold
:
0.01
Warn: 100%
#389
Dec 23 2011 02:19pm
Quote (luksus @ 23 Dec 2011 17:42)
gralem walsnie skeleton kingiem pierwsza gra 7/5/15. gierka nwaet nawet
Super hero :DDD
Tompior2
Member
Posts: 395
Joined: Jan 25 2007
Gold
:
514.50
#390
Dec 23 2011 02:32pm
DotA 2 > DotA > LoL > HoN
Gram w Dote 2 od prawie 2 miesiecy i na serio. Jest grubo.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
37
38
39
40
41
672
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact