d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev13738394041672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,421
Joined: Jul 7 2007
Gold: 3,750.00
Dec 15 2011 02:18pm
wlasnie wygralem klucz do bety.
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Dec 15 2011 02:19pm
Quote (Zaop @ Dec 15 2011 09:18pm)
wlasnie wygralem klucz do bety.


gdzie co jak i za co ?
Member
Posts: 25,421
Joined: Jul 7 2007
Gold: 3,750.00
Dec 15 2011 02:51pm
Quote (l1pa @ Dec 15 2011 08:19pm)
gdzie co jak i za co ?


w daily beta key giveaway na playdota

zaraz zobaczymy czy moj komp to pociagnie, jak nie to jutro zamawiam pamiec ram
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Dec 22 2011 06:21pm
Nikt w moim topie nie odpowiedzial, zagra ktos?
Member
Posts: 25,421
Joined: Jul 7 2007
Gold: 3,750.00
Dec 22 2011 06:26pm
Zagrałem jedną grę i powiem tyle - Dota 1>dota 2

te wszystkie grafiki tak naprawdę to nic w porównaniu z pogorszoną grywalnością, jakimiś głupimi delayami przy spellach itp.
Member
Posts: 1,030
Joined: Dec 12 2011
Gold: 39.84
Dec 22 2011 06:38pm
nie gralem w to
Member
Posts: 17,424
Joined: Jul 4 2007
Gold: 13,810.00
Dec 23 2011 02:24am
Quote (Zaop @ Dec 23 2011 12:26am)
Zagrałem jedną grę i powiem tyle - Dota 1>dota 2

te wszystkie grafiki tak naprawdę to nic w porównaniu z pogorszoną grywalnością, jakimiś głupimi delayami przy spellach itp.



sherlocked
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Dec 23 2011 10:42am
gralem walsnie skeleton kingiem pierwsza gra 7/5/15. gierka nwaet nawet :)
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Dec 23 2011 02:19pm
Quote (luksus @ 23 Dec 2011 17:42)
gralem walsnie skeleton kingiem pierwsza gra 7/5/15. gierka nwaet nawet :)


Super hero :DDD
Member
Posts: 395
Joined: Jan 25 2007
Gold: 514.50
Dec 23 2011 02:32pm
DotA 2 > DotA > LoL > HoN

Gram w Dote 2 od prawie 2 miesiecy i na serio. Jest grubo.
Go Back To Polska Topic List
Prev13738394041672Next
Add Reply New Topic New Poll