d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev13738394041805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 17 2011 04:36am
Quote (Yugi @ 17 Apr 2011 12:33)
ja bym ukrat  :rolleyes:


nie dziwie sie bo ja tesh :ph34r:
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Apr 17 2011 04:41am
Arty fajny mis. Jak narazie mi sie najwygodniej tym gra. Jak juz mam premium to co zrobic, zeby zagrac z kims znajomym?
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 17 2011 04:41am
Quote (Saygon @ 17 Apr 2011 12:41)
Arty fajny mis. Jak narazie mi sie najwygodniej tym gra. Jak juz mam premium to co zrobic, zeby zagrac z kims znajomym?


zaprosic go do teamu
Banned
Posts: 5,058
Joined: Jul 13 2010
Gold: 206.67
Warn: 30%
Apr 17 2011 04:43am
uwaga, rejestruje sie i zaczynam nakurwiać!
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Apr 17 2011 04:49am
Dawac nicki i dodawac Cichy133 do listy.
Member
Posts: 12,282
Joined: Jun 18 2009
Gold: 0.02
Warn: 20%
Apr 17 2011 04:57am
i co ludzie, fajna gra ?
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 17 2011 04:58am
Quote (Fajczak @ 17 Apr 2011 12:57)
i co ludzie, fajna gra ?


zajekurwabista
Banned
Posts: 5,058
Joined: Jul 13 2010
Gold: 206.67
Warn: 30%
Apr 17 2011 04:58am
jakieś wskazówki na początek? :cry:
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 17 2011 04:58am
Quote (zuoozuoo @ 17 Apr 2011 12:58)
jakieś wskazówki na początek? :cry:


zabijaj przeciwnikow a nie swoich
Banned
Posts: 5,058
Joined: Jul 13 2010
Gold: 206.67
Warn: 30%
Apr 17 2011 05:04am
za pociski tu się płaci? :cry: lolololololololol



/fake e: "nie można zlokalizować adresu ip serwera z pomoca dns" wuuuuuuuuuuuut?

This post was edited by zuoozuoo on Apr 17 2011 05:04am
Go Back To Polska Topic List
Prev13738394041805Next
Add Reply New Topic New Poll