d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Komputer: Czesci, Oprogramowanie, Itp > Temat Oficjalny W 100%
Prev13738394041875Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,922
Joined: Jul 1 2006
Gold: 0.00
Warn: 30%
May 17 2011 12:41pm
mam mały problemik
przy każdym nowym programie jaki używam od włączenia komputera nie działają mi polskie znaki i są zamienione z i y
za każdym razem muszę dawać komende shift+ ctrl
w ustawieniach nie mogę usunąć tego złego języka :(
jak trwale to zamienić ?
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
May 19 2011 10:37am
Witam
Potrzebuję obudowy do tego sprzętu
XFX Core 550W 120mm 80+ SLI PSU
Intel Core i5-2500K /3.3GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/
Liteon iHAS124 SATA (black)
Vertex3D Radeon HD6970 2GB DDR5 /256bit/ 2xDVI/HDMI/2xDP
GoodRam 4GB 1333MHz CL9
Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3
AsRock P67 PRO3 B3 /intel P67/
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
May 19 2011 10:41am
Quote (Redel @ 19 May 2011 18:37)
Witam
Potrzebuję obudowy do tego sprzętu
XFX Core 550W 120mm 80+ SLI PSU
Intel Core i5-2500K /3.3GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/
Liteon iHAS124 SATA (black)
Vertex3D Radeon HD6970 2GB DDR5 /256bit/ 2xDVI/HDMI/2xDP
GoodRam 4GB 1333MHz CL9
Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3
AsRock P67 PRO3 B3 /intel P67/


Lian Li PC-7 SE-B III
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
May 19 2011 10:41am
Quote (Promote @ 19 May 2011 18:41)
Lian Li PC-7 SE-B III


Nie ma na esc czegoś takiego.
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
May 19 2011 10:44am
Quote (Redel @ 19 May 2011 18:41)
Nie ma na esc czegoś takiego.


tutaj

http://mcs.pc.pl/produkt1677.html
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
May 19 2011 10:45am
Mi chodzi o ESC.PL bo tam zamawiam resztę sprzętu

Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
May 19 2011 10:46am
Quote (Redel @ 19 May 2011 18:45)
Mi chodzi o ESC.PL bo tam zamawiam resztę sprzętu


no to poszukaj sobie tam czegos :)
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
May 19 2011 10:46am
Ale nie wiem jaka to musi być obudowa, żeby wystarczyła na cały ten sprzęt itp.
A ja się nie znam
Member
Posts: 6,486
Joined: Mar 30 2010
Gold: 19,732.28
May 19 2011 10:50am
MOT E-3000 będzie najlepsza
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
May 19 2011 10:50am
Quote (Redel @ 19 May 2011 18:46)
Ale nie wiem jaka to musi być obudowa, żeby wystarczyła na cały ten sprzęt itp.
A ja się nie znam


atx
Go Back To Polska Topic List
Prev13738394041875Next
Add Reply New Topic New Poll