Warto sie teraz bawic w SGs ( budzet 1.3 k ) czy lepiej poczekac na II, wyglada na to ze bedzie z nia to samo co w przyapdku I, duza cena w wlk brytanii* 500 funtow, w polsce 2 k u operatora a po miesiacu od 1.4 k,
pytam przyszlosciowo bo wymieniam telefony raz na 4-5 lat

Quote (nomadwgk @ 23 Mar 2011 18:06)
Jezeli nie potrzebujrsz telefonu nao to poczekaj, htc tez wypuszcza nowy hi end telefon htc pyramid
No wlasnie mi sie nie spieszy, a szkdoa mi teraz dac 1.2 k za sgs i dowiedziec sie za 3 meichy ze II tyle samo kosztuje
e3/
htc odpada raczej jak dla mnie bo pewnie pod 3 k podejdzie
This post was edited by Alyx on Mar 23 2011 10:13am