d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev13738394041966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
Mar 22 2011 07:25am
Quote (radi3k @ 22 Mar 2011 13:58)
Problem w tym, że nawet do recovery mode się nie mogę dostać ;/ zawiesza się przy widoku Galaxy S GT-I9000


Widocznie cos sie uwalilo. Dziwne troche. Musisz wgrac czystego roma od samsunga przez odina, zrobic roota, wgrac rom managera i dopiero potem flaszowac na dowolony rom. Albo zanim to zrobisz, napisz jak probujesz dostac sie do recovery? Przez program czy wciskajac combo button? Jezeli combo nie dziala to ja widze ratunek tylko w odinie. Mozesz tez napisac do autora na xda i zapytac co o tym mysli. Zasadniczo na takie problemy powinien pomagac wipe.
Member
Posts: 852
Joined: Nov 2 2010
Gold: 0.00
Mar 22 2011 07:31am
Quote (groom @ Mar 22 2011 02:25pm)
Widocznie cos sie uwalilo. Dziwne troche. Musisz wgrac czystego roma od samsunga przez odina, zrobic roota, wgrac rom managera i dopiero potem flaszowac na dowolony rom. Albo zanim to zrobisz, napisz jak probujesz dostac sie do recovery? Przez program czy wciskajac combo button? Jezeli combo nie dziala to ja widze ratunek tylko w odinie. Mozesz tez napisac do autora na xda i zapytac co o tym mysli. Zasadniczo na takie problemy powinien pomagac wipe.


Dostałem się w końcu przez combo i zainstalowałem jeszcze raz roma z tym, że musiałem z wipować wszystkie settingsy i aplikacje. Cóż, jak się wysypie znowu to spróbuje zrobić tak jak napisałeś wyżej.
Member
Posts: 8,967
Joined: Dec 27 2008
Gold: 1.00
Mar 22 2011 09:02am
Quote (radi3k @ 22 Mar 2011 03:01)
Kilka dni temu odebrałem sgs'a i wrzuciłem sobie Darky's ROM. Wszystko działało zajebiście aż do teraz. Wróciłem do domu, wziąłem telefon do ręki, wyciągnąłem ładowarkę, przełożyłem kartę i zaczął się syf. Najpierw jak go włączałem to się zawiesił na ekranie startowym darky'ego, potem zaczął świrować i teraz jak go w końcu włączyłem to połowa aplikacji wyrzuca błędy i wymusza zamknięcie i w pizdu poszedł cały układ widgetów jakie miałem. Jakieś pomysły co z tym zrobić?:/


Jaka wersja romu darkiego? Wgraj sobie czysty JPY odinem i na to wrzuc najnowsza wersje 10.0 final. Powinno smigac elegancko
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Mar 23 2011 09:50am
Warto sie teraz bawic w SGs ( budzet 1.3 k ) czy lepiej poczekac na II, wyglada na to ze bedzie z nia to samo co w przyapdku I, duza cena w wlk brytanii* 500 funtow, w polsce 2 k u operatora a po miesiacu od 1.4 k,

pytam przyszlosciowo bo wymieniam telefony raz na 4-5 lat :)

Quote (nomadwgk @ 23 Mar 2011 18:06)
Jezeli nie potrzebujrsz telefonu nao to poczekaj, htc tez wypuszcza nowy hi end telefon htc pyramid


No wlasnie mi sie nie spieszy, a szkdoa mi teraz dac 1.2 k za sgs i dowiedziec sie za 3 meichy ze II tyle samo kosztuje

e3/
htc odpada raczej jak dla mnie bo pewnie pod 3 k podejdzie

This post was edited by Alyx on Mar 23 2011 10:13am
Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
Mar 23 2011 10:06am
Quote (Alyx @ Mar 23 2011 09:50am)
Warto sie teraz bawic w SGs ( budzet 1.3 k ) czy lepiej poczekac na II, wyglada na to ze bedzie z nia to samo co w przyapdku I, duza cena w wlk brytanii* 500 funtow, w polsce 2 k u operatora a po miesiacu od 1.4 k,

pytam przyszlosciowo bo wymieniam telefony raz na 4-5 lat :)


Jezeli nie potrzebujrsz telefonu nao to poczekaj, htc tez wypuszcza nowy hi end telefon htc pyramid
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Mar 23 2011 10:27am
Quote (nomadwgk @ 23 Mar 2011 18:06)
Jezeli nie potrzebujrsz telefonu nao to poczekaj, htc tez wypuszcza nowy hi end telefon htc pyramid


Y, pyramid ma mieć ekran 16:9 z dużą rozdzielczością.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Mar 24 2011 05:23am
Spica podkręcona do 1066MHz, wgrany najszybszy rom i telefon nieco zyskał w moich oczach.
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Mar 27 2011 07:32am
siema ;)
potrzebuje waszej opinii na temat Sony Ericssona Xperia X8
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Mar 27 2011 07:41am
Quote (Bodziuu @ 27 Mar 2011 15:32)
siema ;)
potrzebuje waszej opinii na temat Sony Ericssona Xperia X8


w tej cenie zte blade >
Member
Posts: 852
Joined: Nov 2 2010
Gold: 0.00
Mar 27 2011 01:23pm
Jest jakaś aplikacja, która pozwala na sterowanie komputerem? Głównie chodzi mi o start/stop, ściszanie itp.
Go Back To Polska Topic List
Prev13738394041966Next
Add Reply New Topic New Poll