Quote (Promote @ 1 Sep 2010 14:48)
wiadomo nie ma sie co lamac
szczegolnie, ze mozna to zdawac do oporu

Pamiętam jak za 3 razem (ostatnim) czekałem na placyk, to stał ze mną koleś, tak kiele 45 lat, mówił, że 11 raz zdaje plac i ani razu jeszcze nie był na mieście

to sie nazywa zacięcie
