d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev13738394041125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold: 13.37
Sep 1 2010 06:47am
Quote (Promote @ 1 Sep 2010 14:34)
ja sie wlasnie przekonalem na jakich pierdolach lapia, goscia mam tak daleko ze z 4 samochody by lacznie ze mna przejechac zdazyly ale na egzaminie musi byc pusto, i tak najgorsze uczucie to wrocic na prawym fotelu do osrodka :D


nie jesteś ani 1 ani ostatni...
next time musisz bardziej uważać :)
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Sep 1 2010 06:48am
Quote (Tomek25 @ 1 Sep 2010 14:47)
nie jesteś ani 1 ani ostatni...
next time musisz bardziej uważać :)


wiadomo nie ma sie co lamac :thumbsup:
szczegolnie, ze mozna to zdawac do oporu :)
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold: 13.37
Sep 1 2010 06:54am
Quote (Promote @ 1 Sep 2010 14:48)
wiadomo nie ma sie co lamac :thumbsup:
szczegolnie, ze mozna to zdawac do oporu :)


Pamiętam jak za 3 razem (ostatnim) czekałem na placyk, to stał ze mną koleś, tak kiele 45 lat, mówił, że 11 raz zdaje plac i ani razu jeszcze nie był na mieście :rofl:
to sie nazywa zacięcie :lol:
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Sep 1 2010 06:57am
Quote (Tomek25 @ 1 Sep 2010 14:54)
Pamiętam jak za 3 razem (ostatnim) czekałem na placyk, to stał ze mną koleś, tak kiele 45 lat, mówił, że 11 raz zdaje plac i ani razu jeszcze nie był na mieście :rofl:
to sie nazywa zacięcie :lol:


no u mnie na teorii byla dzis laska ktora jej 6 razy nie zdala :D
i tak sie ciesze ze z placu wyjechalem :P
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold: 13.37
Sep 1 2010 07:00am
Quote (Promote @ 1 Sep 2010 14:57)
no u mnie na teorii byla dzis laska ktora jej 6 razy nie zdala :D
i tak sie ciesze ze z placu wyjechalem :P


Jak to mój instruktor zwykł mówić: jak nie zdasz testów to alboś leniwy alboś debil/idiota.
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Sep 1 2010 07:06am
Quote (Tomek25 @ 1 Sep 2010 15:00)
Jak to mój instruktor zwykł mówić: jak nie zdasz testów to alboś leniwy alboś debil/idiota.


Tu sie muszę zgodzić z Tomashem. taka prawda, ja tam nie wiem jak testy można oblać :wacko:

This post was edited by crunk_mp on Sep 1 2010 07:06am
Member
Posts: 37,698
Joined: Mar 22 2009
Gold: 1.00
Sep 1 2010 07:08am
Quote (Tomek25 @ 1 Sep 2010 15:00)
Jak to mój instruktor zwykł mówić: jak nie zdasz testów to alboś leniwy alboś debil/idiota.


moj mowil, ze testy trzeba zdac, a praktyka to juz loteria ^^
Member
Posts: 27,422
Joined: Oct 12 2006
Gold: 72.00
Sep 1 2010 08:04am
zdalem 25.08 za pierwszym razem, za pare dni moze juz odbiore
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Sep 1 2010 09:26am
Quote (l1pa @ Sep 1 2010 11:50am)
cicho :ph34r: bo tu policja grasuje


heh stary to jezdzisz fura bez dokumentu i juz 4 raz zdajesz? :P opanuj stres na egzaminie :D
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Sep 2 2010 05:08am
Właśnie wracam z państwowego teoretycznego, 18/18 ;x Praktyczny soon.
Go Back To Polska Topic List
Prev13738394041125Next
Add Reply New Topic New Poll