d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev13738394041268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,260
Joined: Jan 1 2009
Gold: 69.00
Oct 9 2010 06:35am
Quote (LukaszPL @ Oct 9 2010 02:32pm)
Murinus też się nada, tylko, że ten pająk ma najebane w garach lekko mówiąc :D


a cos ladniejszego?
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Oct 9 2010 06:51am
Quote (vqp @ Oct 9 2010 01:35pm)
a cos ladniejszego?


może fasciatum?
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Oct 9 2010 12:47pm
Quote (LukaszPL @ Oct 7 2010 11:46pm)
Dorosłego Murinusa się nie bałem trzymać na ręku, tak, jak mojego malucha (l6) :D Pierdolec, zawsze jak mu się coś nie podobało to uciekał ile sił w odnóżach, a raz dziabnął kumpla, bo mu sie wpierdolił pod koszulkę :D . Obeszło się bez opatrunków, ale następnym razem już nikt go nie brał na ręce :D


cool story bro <_<

A JA NA WLASNE OCZY WIDZIALEM JAK PTASZNIK ZLAMAL PALEC KOLESIOWI SZACUN DLA TYCH CO TRZYMAJA PTASZNIKI A GARDZE TYMI KTURZY MYSLOM RZE TO SOM POTULNE ZWIERZONDKA

Quote (vqp @ Oct 9 2010 12:31pm)
planuje zakupic jakiegos ptasznika, musi on duzo pajeczyny robic, co polecacie?
Mysle nad Chromka


Kupuj, ladna w chuj i latwa w utzymaniu.

This post was edited by HillOvCypress on Oct 9 2010 12:48pm
Member
Posts: 312
Joined: Aug 29 2010
Gold: 190.00
Oct 9 2010 03:06pm
Quote (Yugi @ Oct 9 2010 02:51pm)
może fasciatum?


fasciatum dobry wybór :) Ładny i prosty w utrzymaniu :)
Member
Posts: 3,696
Joined: Sep 25 2007
Gold: 157.00
Oct 9 2010 07:03pm
Quote (HillOvCypress @ 9 Oct 2010 20:47)
cool story bro <_<

A JA NA WLASNE OCZY WIDZIALEM JAK PTASZNIK ZLAMAL PALEC KOLESIOWI SZACUN DLA TYCH CO TRZYMAJA PTASZNIKI A GARDZE TYMI KTURZY MYSLOM RZE TO SOM POTULNE ZWIERZONDKA



Kupuj, ladna w chuj i latwa w utzymaniu.


wiem, że cool story, dlatego się nią z wami podzieliłem :cry:
Member
Posts: 10,766
Joined: May 22 2008
Gold: 9,122.60
Oct 9 2010 07:51pm
mam żonę...
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 10 2010 03:37am
Właśnie rozmrażam obiadek węża :ph34r:
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Oct 10 2010 12:49pm
Quote (iskra27 @ Oct 10 2010 01:51am)
mam żonę...


jakie wymiary terra? liczyles wylinki? jaka odmiana barwna? i wymiary ów samiczki?

no i czym ja karmisz ofc.

This post was edited by HillOvCypress on Oct 10 2010 12:50pm
Member
Posts: 312
Joined: Aug 29 2010
Gold: 190.00
Oct 10 2010 02:15pm
Quote (Hate_Me @ Oct 10 2010 11:37am)
Właśnie rozmrażam obiadek węża :ph34r:


a co rozmrażasz dokładnie ? ;>
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 10 2010 02:21pm
Quote (HillOvCypress @ 10 Oct 2010 20:49)
jakie wymiary terra? liczyles wylinki? jaka odmiana barwna? i wymiary ów samiczki?

no i czym ja karmisz ofc.


PENTO DO MORDY

Quote (bakovsky @ 10 Oct 2010 22:15)
a co rozmrażasz dokładnie ? ;>


Oseski mysie.
Go Back To Polska Topic List
Prev13738394041268Next
Add Reply New Topic New Poll