d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev13738394041207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 1 2010 11:51pm
Quote (Patryk1991 @ 2 Aug 2010 01:24)
no juz przesliszmy coopa na legendary :P
gdzie poszedles :P ?
ja jeszcxze musze solo na easy i audio logs zbierac plus jakies tam zabijanie noobow jakas bronia


musialem isc. mowilem wam. Jesli macie chec to mozecie mi pomoc. I zalatw sobie tego HS !
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 2 2010 12:04am
dzis bedziemy grali bo jakis inny ziomt ez potrzbuje
pada mama zwlonego -_-
a nie mam kasy na nowego narazie
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 2 2010 12:18am
ale robimy tez te firefighty ? i deja vu itp co sa tylko na 4x co op ?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 2 2010 12:22am
pewnie tak dzis chcielismy zrobic jedno juz tak treoche daleko chyba bylismy to host wyszedl z gry -_-
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 3 2010 05:10am
jak ktos chce w odst pograc na firefight lub jakies inne mije to niech przyjdzie za 6h bo ekipe bede zbieral mam 2 osoby jka przyjda :)
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 3 2010 01:15pm
Quote (Patryk1991 @ 3 Aug 2010 13:10)
jak ktos chce w odst pograc na firefight lub jakies inne mije to niech przyjdzie za 6h bo ekipe bede zbieral mam 2 osoby jka przyjda :)


dzieki za pomoc z Deja Vu ;p

Jutro lecimy endure moze
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 3 2010 01:19pm
oczywiscie :)

a gdzie reszta posiadaczy sexboxy :( ?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 4 2010 05:33pm
musze pograc troche inne gry nie tylko mw2 bo zaraz szkola sie zacznie :P
a mam 3-4 gry do ukonczenia
nca 007 pilka jajkowa
forza 3
assassins creed 1
pare aracdes
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Aug 4 2010 11:53pm
mozemy zrobic jakis achiv w forzie ;p ten co trzeba kupowac /sprzedawac rzeczy na aukcjach itp. najlepiej to sie ze znajomym robi.

Kup pada ! albo pozycz

This post was edited by m4rc1n3k on Aug 4 2010 11:53pm
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 4 2010 11:55pm
e tam zaraz koniee wakacji i w ch osob na wakacjach jeszcze siedzi :(pogralem troche w ac1 ale tam mnie denerwuje ze nie wiem
pisze zebym szedl do jakiegos mista ide i zadnych zadan mi nie daje -_-
za 10h firefight robimy ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev13738394041207Next
Add Reply New Topic New Poll