Quote (Patryk1991 @ 2 Aug 2010 01:24)
no juz przesliszmy coopa na legendary

gdzie poszedles

?
ja jeszcxze musze solo na easy i audio logs zbierac plus jakies tam zabijanie noobow jakas bronia
musialem isc. mowilem wam. Jesli macie chec to mozecie mi pomoc. I zalatw sobie tego HS !