☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> __ Siatkówka > Temt Oficjalny
Prev
1
37
38
39
40
41
75
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 20403
Replies: 741
Track Topic
Rafalek
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold
:
Locked
Warn: 10%
#381
Nov 28 2011 08:23am
Szkoda, że ostatnie 3 mecze będą z Brazylią, Rosją i Włochami.
tamburyn
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold
:
178.33
#382
Nov 28 2011 08:25am
Quote (Rafalek @ 28 Nov 2011 16:23)
Szkoda, że ostatnie 3 mecze będą z Brazylią, Rosją i Włochami.
jutro oklepać Egipt i powinno być przyjemnie
Włochów nasi pojadą tym razem
Tomeczek
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold
:
260.30
Warn: 100%
#383
Nov 28 2011 08:34am
brazylia nas dojebie wlosi pewnie tez z rosja moze wygramy ale 3 i tak jest prawie pewna
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#384
Nov 29 2011 07:25am
w piatek jak wygramy z wlochami 3-0,3-1 to mamy londym
Westo
Member
Posts: 32,043
Joined: Jul 24 2008
Gold
:
Locked
Warn: 40%
#385
Dec 2 2011 01:59am
Polska - Włochy 2-2 , czas na decydujacy set
/Edit
3-2 dla naszych ,
This post was edited by Westo on Dec 2 2011 02:17am
CoD_id
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold
:
Locked
Warn: 100%
#386
Dec 2 2011 02:20am
Quote (Patryk1991 @ Nov 29 2011 01:25pm)
w piatek jak wygramy z wlochami 3-0,3-1 to mamy londym
z ktorym numere grales?
ShadowMan321
Member
Posts: 3,688
Joined: Aug 19 2010
Gold
:
0.00
Warn: 30%
#387
Dec 2 2011 04:20am
Quote (CoD_id @ Dec 2 2011 10:20am)
z ktorym numere grales?
chłopaki od podawania piłek , wody i gorących ręczników nie mają numerków przypominam kolego
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#388
Dec 2 2011 07:40am
3-2 z wlochami
Najlepiej zeby jeszcze z brazylia i rosja wygrali
Rafalek
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold
:
Locked
Warn: 10%
#389
Dec 3 2011 12:36am
Polska - Brazylia 1-0 jak na razie, 25:18.
I tak przegrają jednakże.
tamburyn
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold
:
178.33
#390
Dec 3 2011 01:26am
nie no, kurwa, to co nasi odpierdalają w 3 secie to jakiś dramat
e/ no i tiebreak, jajebie
This post was edited by tamburyn on Dec 3 2011 01:54am
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
37
38
39
40
41
75
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact