d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zdjęcia Użytkowników - Temat Oficjalny
Prev1373839404147Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 6 2010 06:22am
Przestań pić (oi) + Reakcja (oi) + Padlina Szarika (pank)

rozkręcamy pogo



Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Jun 6 2010 06:26am
Quote (Hate_Me @ Jun 6 2010 02:22pm)
Przestań pić (oi) + Reakcja (oi) + Padlina Szarika (pank)

rozkręcamy pogo

http://img228.imageshack.us/img228/6683/koncertc.jpg


pogo w 5 osób :O
Member
Posts: 8,142
Joined: Jun 16 2008
Gold: 17.61
Jun 6 2010 06:27am
Quote (Hate_Me @ 6 Jun 2010 14:22)
http://img228.imageshack.us/img228/6683/koncertc.jpg

O lol, ten na pierwszym planie to twój ojciec?
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 6 2010 06:28am
Quote (Bodziuu @ 6 Jun 2010 14:26)
pogo w 5 osób :O


Przecież napisałem, że rozkręcamy :ANGRY:
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Jun 6 2010 06:31am
Quote (Hate_Me @ Jun 6 2010 02:28pm)
Przecież napisałem, że rozkręcamy :ANGRY:


a ile potem było?
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Jun 6 2010 06:31am
Quote (Hate_Me @ Jun 6 2010 02:22pm)
Przestań pić (oi) + Reakcja (oi) + Padlina Szarika (pank)

rozkręcamy pogo

http://img228.imageshack.us/img228/6683/koncertc.jpg


pewnie jakieś 10urodzinki, widać kolorowe baloniki, sweet
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 6 2010 06:32am
Quote (Bodziuu @ 6 Jun 2010 14:31)
a ile potem było?


Niedużo, mały klub, małe miasto, to też mały koncert. Po całej imprezie gadałem z organizatorem, to było 106 sprzedanych biletów, czyli w pogo było potem ~20-25 osób.

Quote (myl0rd @ 6 Jun 2010 14:31)
pewnie jakieś 10urodzinki, widać kolorowe baloniki, sweet


Urodziny wokalistki Przestań pić.

E: afk, z psem na dwor spadam.

This post was edited by Hate_Me on Jun 6 2010 06:32am
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Jun 6 2010 06:33am
gdzie był ten koncert ? u Was w Wągrowcu czy gdzie?

Przestań Pić to faktycznie Oi, ale Reakcja toż to czysty pankrok :D
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 6 2010 06:36am
Quote (heszu @ 6 Jun 2010 14:33)
gdzie był ten koncert ? u Was w Wągrowcu czy gdzie?

Przestań Pić to faktycznie Oi, ale Reakcja toż to czysty pankrok :D


Ja mieszkam w Koninie, do Wągrowca jadę tylko na ten festiwal o którym pisałem, bo z Wągrowca jest dziewczyna kolegi z pierwszego planu (mojego ojca według Ojczyma).
I jaki tam czysty pankrok, na pewno "mniej ojowy" zespół niż Przestań pić (których uwielbiam mówiąc nawiasem i to już któryś mój koncert, teraz udało mi się wypić browarka z chłopakami po gigu nawet), ale czysty pank rok, to to nie jest ;p

e/ Jak już jesteśmy przy Wągrowcu, to gdzieś w tamtych okolicach chyba jest Czerniejew z którego pochodzi zespół CzerniejewSKA, ostatnio też byłem na ich koncercie.
e2/ ide z tym psem w koncu

This post was edited by Hate_Me on Jun 6 2010 06:37am
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Jun 6 2010 06:47am
Quote (kondek @ Jun 5 2010 08:45pm)
alkohol, irokezy, kajdany, glany - wygląda groźnie ;)


raczej brudno niz groznie.
Go Back To Polska Topic List
Prev1373839404147Next
Closed New Topic New Poll