Quote (heszu @ 6 Jun 2010 14:33)
gdzie był ten koncert ? u Was w Wągrowcu czy gdzie?
Przestań Pić to faktycznie Oi, ale Reakcja toż to czysty pankrok

Ja mieszkam w Koninie, do Wągrowca jadę tylko na ten festiwal o którym pisałem, bo z Wągrowca jest dziewczyna kolegi z pierwszego planu (mojego ojca według Ojczyma).
I jaki tam czysty pankrok, na pewno "mniej ojowy" zespół niż Przestań pić (których uwielbiam mówiąc nawiasem i to już któryś mój koncert, teraz udało mi się wypić browarka z chłopakami po gigu nawet), ale czysty pank rok, to to nie jest ;p
e/ Jak już jesteśmy przy Wągrowcu, to gdzieś w tamtych okolicach chyba jest Czerniejew z którego pochodzi zespół CzerniejewSKA, ostatnio też byłem na ich koncercie.
e2/ ide z tym psem w koncu
This post was edited by Hate_Me on Jun 6 2010 06:37am