Quote (Kaam @ Jul 19 2010 03:19pm)
Ja też kiedyś grałem różne ligi ale teraz nie mam na to czasu, a jak już uda coś się zagrać to raczej na publicach gram.
Mogę wrzucić screena z dziś:
http://img833.imageshack.us/img833/7699/deinferno0000.png
nazwa serwa = takie staty :DD