Quote (pan_telewizor @ Dec 28 2009 08:05pm)
wszystko pieknie, ale niektorym chodzi o to, zeby zamknac temat
proponowalbym inne metody - karac jednostkowo, a nie zamykac temat, ale sam wiesz najlepiej co zrobic
pozdro
zgadzam się, Rogalu, powiedz proszę że wrocą te czasy że za najmniejszą błahostkę dostaje sie 10% i suspa na 24+ h bo to się wymknęło spod kontroli jakieś 2 mln postów temu :<