d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009, Faworyci > Ankieta Oficjalna
Prev1373839404158Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 18,288
Joined: May 7 2007
Gold: 6.88
Warn: 20%
Oct 4 2009 06:13am
Quote (FaunBox @ Sun, 4 Oct 2009, 14:03)
playerthree  0.87%  (2 głosów)
lui_pr0 zwany tez anwilem  2.17%  (5 głosów)

ha :d ja bym jednego z ankiety wyjebał, i wstawił mirco_filipovica ;x


true!

anwil musi zostac, playerthree jest tu niepotrzebnie ;d
Member
Posts: 3,176
Joined: Feb 27 2009
Gold: 5.80
Warn: 10%
Oct 4 2009 07:39am
+1 :angry:
Member
Posts: 2,870
Joined: Jul 3 2009
Gold: 873.00
Oct 4 2009 07:41am
moim faworytem na pleba roku jest hastner, ktorego jednak niema w ankiecie :(
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 4 2009 07:45am
Quote (LassO5 @ Sun, Oct 4 2009, 02:41pm)
moim faworytem na pleba roku jest hastner, ktorego jednak niema w ankiecie :(


jajebie
Member
Posts: 11,078
Joined: Jun 19 2008
Gold: 1,584.00
Oct 4 2009 07:46am
O ile wiem to "Plebiscyt" się fachowo nazywa a nie "Macieye".
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 4 2009 07:50am
Quote (Shapiro @ Sat, Oct 3 2009, 08:46pm)
Watpie zeby wybor okazal sie ciezki.


Quote (hellb0y @ Sat, Oct 3 2009, 08:47pm)
No shit, 1/3 sekcji nie mozesie mylic


Niestety, panowie, michald13 to straszliwy kretyn popierdalający w kaloszach i z uśmiechem dla Steffi, ALE pomyślcie o innych uczestnikach którzy z trudem pracowali na swoją pozycję pleba - lucek, mysz bądź maxikrol.
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Oct 4 2009 07:52am
Quote (Leothyr @ Sun, Oct 4 2009, 02:50pm)
Niestety, panowie, michald13 to straszliwy kretyn popierdalający w kaloszach i z uśmiechem dla Steffi, ALE pomyślcie o innych uczestnikach którzy z trudem pracowali na swoją pozycję pleba - lucek, mysz bądź maxikrol.


LOLOLOLOL OMG LEOTHYR JAKI RETARD ;OOOOOOOOOOOOOO

Quote (DrumAndBase @ Sun, Oct 4 2009, 02:56pm)
Leoś imbecylu nie możesz przeboleć że jestem fajniejszy niż ty i szczekasz po mnie, nawet gdy mnie nie ma od 2dni? n1 nolife ;d


Czesc. Przeczytaj co on napisal a pozniej sie wypowiadaj.

This post was edited by Shapiro on Oct 4 2009 07:57am
Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Oct 4 2009 07:56am
Quote (Leothyr @ Sun, Oct 4 2009, 03:50pm)
Niestety, panowie, michald13 to straszliwy kretyn popierdalający w kaloszach i z uśmiechem dla Steffi, ALE pomyślcie o innych uczestnikach którzy z trudem pracowali na swoją pozycję pleba - lucek, mysz bądź maxikrol.


Leoś imbecylu nie możesz przeboleć że jestem fajniejszy niż ty i szczekasz po mnie, nawet gdy mnie nie ma od 2dni? n1 nolife ;d
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 4 2009 08:00am
Quote (DrumAndBase @ Sun, Oct 4 2009, 02:56pm)
Leoś imbecylu nie możesz przeboleć że jestem fajniejszy niż ty i szczekasz po mnie, nawet gdy mnie nie ma od 2dni? n1 nolife ;d


Banned
Posts: 17,653
Joined: Jul 30 2008
Gold: 2.20
Warn: 20%
Oct 4 2009 08:01am
Quote (Leothyr @ Sun, Oct 4 2009, 04:00pm)
http://i281.photobucket.com/albums/kk217/Rom_Stoll/32777-tactical_facepalm_super.jpg


Blablablabla nie popluj się podczas płaczu :rofl:
Go Back To Polska Topic List
Prev1373839404158Next
Closed New Topic New Poll