d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev13738394041491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Jul 16 2009 02:15am
Quote (Daniek92 @ Thu, Jul 16 2009, 01:04am)
DoN - Double or nothing. Czyli jesli wejdziesz do lepszej polowy graczy wygrywasz 2razy tyle co buy-in.

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=32070733&f=230&st=0
Tutaj masz maly poradnik z ogolnymi informacjami.


poradnik już czytałem, ale nie wszystko zapamiętałem.

wirtualne pieniądze się kończą niestety.
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Jul 16 2009 02:16am
Quote (Kserkes @ Thu, 16 Jul 2009, 09:15)
poradnik już czytałem, ale nie wszystko zapamiętałem.

wirtualne pieniądze się kończą niestety.


idziesz na stol w holdzie grasz na virtual i dostajesz 1k na wejscie, wiec sie nie koncza ;D
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Jul 16 2009 02:26am
Quote (Pempek0207 @ Thu, 16 Jul 2009, 09:10)
Nn a/i,gz Songoas :)


thx za 50 ;*



KTOS GRA COS?
Member
Posts: 9,485
Joined: Sep 20 2008
Gold: 0.00
Jul 16 2009 02:27am
iso jakieś fg na gre bo ta stówka nie moja :<
Member
Posts: 29,056
Joined: Dec 6 2006
Gold: 2,203.60
Jul 16 2009 02:29am
Quote (Mefju @ Thu, Jul 16 2009, 09:26am)
thx za 50 ;*



KTOS GRA COS?


RADEK DAJ 0.27 ZLOTA :mad: :mad: :wub: :wub:


/e :wub:

This post was edited by dino99 on Jul 16 2009 02:34am
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Jul 16 2009 02:51am
ktos cos gra o fg?
Member
Posts: 8,873
Joined: May 3 2009
Gold: 1,275.00
Jul 16 2009 03:46am
zagra ktoś 0.21fg a/i ?
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Jul 16 2009 03:59am
Quote (Czarnuch @ Thu, 16 Jul 2009, 10:46)
zagra ktoś 0.21fg a/i ?


ja zagram :fume: accusationyakamoz@o2.pl
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Jul 16 2009 04:49am
Jak ktos jest poczatkujacy i chce grac o fg to pisac do mnie ;X

Quote (Accusation @ Thu, 16 Jul 2009, 11:59)
ja zagram :fume: accusationyakamoz@o2.pl


Lol. Akuzacja chuj Gold: 705.45 :D
Member
Posts: 8,873
Joined: May 3 2009
Gold: 1,275.00
Jul 16 2009 05:04am
Quote (Daniek92 @ Thu, Jul 16 2009, 12:49pm)
Jak ktos jest poczatkujacy i chce grac o fg to pisac do mnie ;X



Lol. Akuzacja chuj Gold: 705.45 :D


Ja mogę, ale uważaj bo już accusation'owi 10 fg zajebałem :angry:
Go Back To Polska Topic List
Prev13738394041491Next
Add Reply New Topic New Poll