☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Poker. > Temat Oficjalny.
Prev
1
37
38
39
40
41
491
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 89870
Replies: 4905
Track Topic
Rafalek
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold
:
Locked
Warn: 10%
#381
Jul 16 2009 02:15am
Quote (Daniek92 @ Thu, Jul 16 2009, 01:04am)
DoN - Double or nothing. Czyli jesli wejdziesz do lepszej polowy graczy wygrywasz 2razy tyle co buy-in.
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=32070733&f=230&st=0
Tutaj masz maly poradnik z ogolnymi informacjami.
poradnik już czytałem, ale nie wszystko zapamiętałem.
wirtualne pieniądze się kończą niestety.
Mefju
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold
:
0.00
#382
Jul 16 2009 02:16am
Quote (Kserkes @ Thu, 16 Jul 2009, 09:15)
poradnik już czytałem, ale nie wszystko zapamiętałem.
wirtualne pieniądze się kończą niestety.
idziesz na stol w holdzie grasz na virtual i dostajesz 1k na wejscie, wiec sie nie koncza ;D
Mefju
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold
:
0.00
#383
Jul 16 2009 02:26am
Quote (Pempek0207 @ Thu, 16 Jul 2009, 09:10)
Nn a/i,gz Songoas
thx za 50 ;*
KTOS GRA COS?
DivineHero
Member
Posts: 9,485
Joined: Sep 20 2008
Gold
:
0.00
#384
Jul 16 2009 02:27am
iso jakieś fg na gre bo ta stówka nie moja :<
dino99
Member
Posts: 29,056
Joined: Dec 6 2006
Gold
:
2,203.60
#385
Jul 16 2009 02:29am
Quote (Mefju @ Thu, Jul 16 2009, 09:26am)
thx za 50 ;*
KTOS GRA COS?
RADEK DAJ 0.27 ZLOTA
/e
This post was edited by dino99 on Jul 16 2009 02:34am
Mefju
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold
:
0.00
#386
Jul 16 2009 02:51am
ktos cos gra o fg?
Czarnuch
Member
Posts: 8,873
Joined: May 3 2009
Gold
:
1,275.00
#387
Jul 16 2009 03:46am
zagra ktoś 0.21fg a/i ?
Accusation
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold
:
3.00
#388
Jul 16 2009 03:59am
Quote (Czarnuch @ Thu, 16 Jul 2009, 10:46)
zagra ktoś 0.21fg a/i ?
ja zagram
accusationyakamoz@o2.pl
Daniek
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold
:
199.00
#389
Jul 16 2009 04:49am
Jak ktos jest poczatkujacy i chce grac o fg to pisac do mnie ;X
Quote (Accusation @ Thu, 16 Jul 2009, 11:59)
ja zagram
accusationyakamoz@o2.pl
Lol. Akuzacja chuj Gold: 705.45
Czarnuch
Member
Posts: 8,873
Joined: May 3 2009
Gold
:
1,275.00
#390
Jul 16 2009 05:04am
Quote (Daniek92 @ Thu, Jul 16 2009, 12:49pm)
Jak ktos jest poczatkujacy i chce grac o fg to pisac do mnie ;X
Lol. Akuzacja chuj Gold: 705.45
Ja mogę, ale uważaj bo już accusation'owi 10 fg zajebałem
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
37
38
39
40
41
491
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact