d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ciężkie Brzmienia - Temat Oficjalny > Metal/rock I Pochodne
Prev13738394041376Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,424
Joined: Jul 4 2007
Gold: 13,810.00
May 15 2009 08:37am
hmmm, nn raczej
Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold: 24.00
May 15 2009 08:42am
A czy ktos z Was zna tego pana ;) ?



This post was edited by NuterX on May 15 2009 08:42am
Member
Posts: 700
Joined: Mar 18 2009
Gold: 0.00
May 15 2009 08:43am
Quote (NuterX @ Fri, May 15 2009, 03:42pm)
A czy ktos z Was zna tego pana ;) ?

http://www.youtube.com/watch?v=laAgZaHhT1A


Mortis ma przyklejony nochal i uszyska i wyglada jak troll jaskiniowy:D
Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold: 24.00
May 15 2009 08:44am
Quote (SickOfItAll @ Fri, May 15 2009, 03:43pm)
Mortis ma przyklejony nochal i uszyska i wyglada jak troll jaskiniowy:D


i ma tak wygladac ;) , kiedys "gral" zupelnie inaczej - i w sumie duuuuuuuzo lepiej
Member
Posts: 13,522
Joined: Oct 20 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 90%
May 15 2009 08:45am
WYPIERDALAJ SZATANIE
Member
Posts: 700
Joined: Mar 18 2009
Gold: 0.00
May 15 2009 08:46am
Quote (NuterX @ Fri, May 15 2009, 03:44pm)
i ma tak wygladac ;) , kiedys "gral" zupelnie inaczej - i w sumie duuuuuuuzo lepiej


wiem, sluchalam kiedys tego u brata. strasznie smetne i zupelnie nie w moim guscie
Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold: 24.00
May 15 2009 08:48am
Quote (SickOfItAll @ Fri, May 15 2009, 03:46pm)
wiem, sluchalam kiedys tego u brata. strasznie smetne i zupelnie nie w moim guscie


a dla mnie zupelnie odjechane i klimatyczne, zreszta na taka "tworczosc" musze miec poprostu nastroj
Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
May 15 2009 08:51am
Quote (SickOfItAll @ Fri, May 15 2009, 08:46am)
wiem, sluchalam kiedys tego u brata. strasznie smetne i zupelnie nie w moim guscie


witam.
http://www.youtube.com/watch?v=tx6JInk4z0s
Zajebiscie kiedys mi sie podobal ten kawalek .

This post was edited by nomadwgk on May 15 2009 08:51am
Member
Posts: 700
Joined: Mar 18 2009
Gold: 0.00
May 15 2009 08:51am
Quote (NuterX @ Fri, May 15 2009, 03:48pm)
a dla mnie zupelnie odjechane i klimatyczne, zreszta na taka "tworczosc" musze miec poprostu nastroj


wole grind core / crust, chociaz metalu tez slucham. glownie w sumie stare kapele entombed / dismember / death / mortician i takie tam wyziewy ;)

Quote (nomadwgk @ Fri, May 15 2009, 03:51pm)
witam.
http://www.youtube.com/watch?v=tx6JInk4z0s
Zajebiscie kiedys mi sie podobal ten kawalek .


wole szybsze kawalki, ale pamietam ze slyszalam kiedys cos co nazywalo sie necroschizma i to wgniatalo w ziemie :D
aaa i jeszcze chyba finska xyzma byla super

This post was edited by SickOfItAll on May 15 2009 08:53am
Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold: 24.00
May 15 2009 08:52am
Quote (nomadwgk @ Fri, May 15 2009, 03:51pm)
witam.

http://www.youtube.com/watch?v=tx6JInk4z0s

Zajebiscie kiedys mi sie podobal ten kawalek .


mdb jakos nigdy mi osobiscie nie "podchodzilo" , ale moja zona ich bardzo lubi :P

Quote (SickOfItAll @ Fri, May 15 2009, 03:51pm)
wole grind core / crust, chociaz metalu tez slucham. glownie w sumie stare kapele entombed / dismember / death / mortician i takie tam wyziewy ;)


a ja wlasnie slucham glownie metalu, ale mam nastroje i na experymenty, a nawet muzyke powazna ( :mellow: ;) ) - Liszt przedewszystkim :P

This post was edited by NuterX on May 15 2009 08:55am
Go Back To Polska Topic List
Prev13738394041376Next
Add Reply New Topic New Poll