Quote (herclis @ Sun, 21 Sep 2008, 02:04)
Aby miec gwiazdke wystarczy zdonowac 5$ (~200 fg), natomiast aby dostac mozliwosc uzyskania dostepu do DF trzeba za jednym razem zdonowac co najmniej 25$ (~1000 fg), ale niestety nie jest powiedziane ze dostep dostaniemy poniewaz trzeba przejsc proces 'screeningu' acc o ktorym nie jest powszechnie wiadomo na czym polega.
Moj kumpel 6 miechow tego zdonowal za 1 razem njaga 100$ i dostepu nie dostal

za pozniejsze upominanie sie o dostep wylapal +20
This post was edited by Alanpl on Sep 20 2008 06:12pm