d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Glupie Pytania > Madre Odpowiedzi
Prev13738394041930Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Sep 20 2008 01:08pm
Quote (OlimpBathory @ Sat, 20 Sep 2008, 19:52)
Jakie są szanse na spadek cen HR do 50 FG? tongue.gif jak żadne to kupię dziś, jak spore to poczekam.


podczas ostatniego laddera ceny hr'ow byly nizsze niz 50fg smile.gif Watpie, zeby tym razem tak nie bylo wink.gif

Ale jak juz czekasz na spadek cen... Jestes coraz blizej resetu. Nie lepiej grac na nld ? Oo'
Member
Posts: 201
Joined: Jun 26 2007
Gold: 0.00
Sep 20 2008 02:11pm


co to za panienka?
Member
Posts: 58,852
Joined: Nov 17 2006
Gold: 68,400.00
Sep 20 2008 02:15pm
Quote (Satan_Kali @ Sat, Sep 20 2008, 09:11pm)
http://img139.imageshack.us/img139/280/74012409oo0.gif

co to za panienka?


widziałem ją w Bravo z sierpnia - sprawdź sobie :<
Member
Posts: 13,421
Joined: Jul 15 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Sep 20 2008 03:23pm
ile placiliscie njaguarowi aby miec gwiazdke i wstep do donor forum ? : >
Member
Posts: 58,852
Joined: Nov 17 2006
Gold: 68,400.00
Sep 20 2008 03:24pm
Quote (TeoMaster @ Sat, Sep 20 2008, 10:23pm)
ile placiliscie njaguarowi aby miec gwiazdke i wstep do donor forum ? : >


You have currently donated/purchased: $80


a donor forum ciagle nie mam smile.gif
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Sep 20 2008 03:25pm
Quote (TeoMaster @ Sat, 20 Sep 2008, 23:23)
ile placiliscie njaguarowi aby miec gwiazdke i wstep do donor forum ? : >
Jak widac ja nie placilem ale w teorii jest to 25$~1000 fg.
Ale osobiscie on sobie wybierze czy wystarczy tyle czy bedziesz musial dac wiecej.
Member
Posts: 2,888
Joined: Sep 7 2006
Gold: 19.15
Sep 20 2008 04:45pm
Quote (TeoMaster @ Sat, 20 Sep 2008, 23:23)
ile placiliscie njaguarowi aby miec gwiazdke i wstep do donor forum ? : >


You have currently donated/purchased: $150

rowniez nie mam dostepu do donors forum smile.gif
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Sep 20 2008 04:50pm
Nie ma to jak zdonowac kiedy nie bylo jeszcze selekcji wink.gif

Oplaca sie teraz inwestowac w laptop, czy nadchodzi jakis spadek cen? ( koniec pazdziernika )
Member
Posts: 14,578
Joined: Apr 29 2006
Gold: Locked
Warn: 20%
Sep 20 2008 06:04pm
Quote (TeoMaster @ Sat, 20 Sep 2008, 23:23)
ile placiliscie njaguarowi aby miec gwiazdke i wstep do donor forum ? : >


Aby miec gwiazdke wystarczy zdonowac 5$ (~200 fg), natomiast aby dostac mozliwosc uzyskania dostepu do DF trzeba za jednym razem zdonowac co najmniej 25$ (~1000 fg), ale niestety nie jest powiedziane ze dostep dostaniemy poniewaz trzeba przejsc proces 'screeningu' acc o ktorym nie jest powszechnie wiadomo na czym polega.

This post was edited by herclis on Sep 20 2008 06:05pm
Member
Posts: 2,888
Joined: Sep 7 2006
Gold: 19.15
Sep 20 2008 06:10pm
Quote (herclis @ Sun, 21 Sep 2008, 02:04)
Aby miec gwiazdke wystarczy zdonowac 5$ (~200 fg), natomiast aby dostac mozliwosc uzyskania dostepu do DF trzeba za jednym razem zdonowac co najmniej 25$ (~1000 fg), ale niestety nie jest powiedziane ze dostep dostaniemy poniewaz trzeba przejsc proces 'screeningu' acc o ktorym nie jest powszechnie wiadomo na czym polega.


Moj kumpel 6 miechow tego zdonowal za 1 razem njaga 100$ i dostepu nie dostal wink.gif za pozniejsze upominanie sie o dostep wylapal +20 sad.gif

This post was edited by Alanpl on Sep 20 2008 06:12pm
Go Back To Polska Topic List
Prev13738394041930Next
Closed New Topic New Poll