Nie, jeśli nie wyśpię się co najmniej osiem godzin, przez cały dzień odczuwam ogromny niepokój! :(
Jestem naprawdę zaskoczony, że jeszcze nie zostałem zawieszony! Może moderatorzy nadal śpią! :lol:
to nie dobrze ze czujesz niepokój

ja czuje motylki w brzuszku jak o Tobie myślę

musisz dużo odpoczywać!