d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1378379380381382469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Sep 12 2014 01:37pm
Quote (cOr @ 12 Sep 2014 21:36)
jak zaczynalem biegac to smigalem w kalenji za 59,99, to byl dopiero lans  B)
ale potem niestety mi zszarzały i musialem zmienic na jakies najki (ktore byly 5x gorsze od kalenji)
teraz biegam w new balancach i na zadne inne bym nie zmienil


Ja zaczynałem od kalenji za 100 i póki co są w stanie idealnym, no ale ja mam czarne B)
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Sep 12 2014 02:06pm
Kupilem czarne za 59zl. Wygladaja calkiem ok, jestem zadowolony. Z pulsometrem jednak sie wstrzymam, wydam $, a potem jeszcze znudzi mi sie bieganie. :D

Wczoraj zlamane 22min na 5km. B) Czuje, ze mam duze rezerwy i po max miesiacu biegania zejde ponizej 20min.

Endemondo ciagle mi sie pierdzieli, ehh.

This post was edited by kefir on Sep 12 2014 02:09pm
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Sep 12 2014 03:05pm
Quote (kefir @ 12 Sep 2014 22:06)
Kupilem czarne za 59zl. Wygladaja calkiem ok, jestem zadowolony.  Z pulsometrem jednak sie wstrzymam, wydam $, a potem jeszcze znudzi mi sie bieganie. :D

Wczoraj zlamane 22min na 5km.  B)  Czuje, ze mam duze rezerwy i po max miesiacu biegania zejde  ponizej 20min.

Endemondo ciagle mi sie pierdzieli, ehh.


No to ładnie, gratulacje. :)

Kurde, nie mogę sie zdecydować jaki kolor wybrać sobie tych nike air pegasusów, w cenie która jest akceptowalna dla mnie są dwa warianty kolorystyczne
oraz
Które?: D
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Sep 12 2014 03:52pm
dawaj te z prawej, moje maja taka sama kolorystyke :P
Member
Posts: 5,306
Joined: Aug 6 2007
Gold: Locked
Warn: 40%
Sep 12 2014 05:24pm
Polecam Air-maxy do biegania, butki fajnie się układają do stopy
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Sep 13 2014 01:02am
Quote (Grigo @ Sep 12 2014 07:37pm)
Ja zaczynałem od kalenji za 100 i póki co są w stanie idealnym, no ale ja mam czarne  B)


tez mam te czarne :D
bajka. popierdalam w nich wszedzie ostatnimi czasy i nic sie nie dzieje
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Sep 13 2014 02:41am
Heja :) dziś moje pierwsze bieganie po operacji. Tempo bardzo słabe, ale nie mam się co dziwić. Noga nie boli, kilka razy zabolało mnie w miejscu gdzie miałem najwięcej żylaków wycięte. Mam nadzieję, że będzie dobrze wszystko i będę mógł biegać, aczkolwiek nie wiem czy będę biegał tak dużo jak przed operacją :)
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Sep 13 2014 04:28am
Pierwsza 10 za mną. Czas nieistotny, wazne ze dystans zaliczony!
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Sep 19 2014 12:51am
A we Wro biegało się tak (z perspektywy zająca na 3:45:00):



Radzę zwrócić uwagę na 1:24 filmu. Biegnie tam Pan Józef, (rocznik '41), czas na mecie=4:01:20
Szacun.

This post was edited by arachno_m on Sep 19 2014 12:54am
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Sep 21 2014 11:51pm
8km z rana zrobione na lepszy dzień :) a Wy jak tam? biegacie cos?
Go Back To Polska Topic List
Prev1378379380381382469Next
Add Reply New Topic New Poll