Quote (Nothus @ Jan 21 2018 01:45pm)
co ludzie tak psioczą na temat wowa teraz? Co się zmieniło? Na początku legionu wszyscy chwalili wowa, a teraz nagle, że gra jest martwa i w ogóle, że nie jest grywalna po patchu. Kurwa a miałem kupować :/
Wow dogorywa. Może jakby zrobili f2p... albo chociaż inny system abonamentu, to mieliby więcej graczy. Zresztą, chociaż to jedno z moich ulubionych universow, to jednak ilez mozna robic tych dodatkow..