d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev1378379380381382412Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,674
Joined: Jul 10 2016
Gold: 269.00
Nov 29 2017 10:48pm
Quote (Hver @ Nov 29 2017 11:01pm)
Nie ma już chyba rafa, coś tam zmieniali, scroll of ressurection na pewno wyjebali, not sure about raf


Oczywiście, że jest, jak inaczej wbiłbym 18 postaci na 110?
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Nov 30 2017 08:42am
Quote (Hver @ Nov 29 2017 11:01pm)
Nie ma już chyba rafa, coś tam zmieniali, scroll of ressurection na pewno wyjebali, not sure about raf
RAF nadal jest, ale nikt juz tego nie uzywa jak jest darmowy boost do 100, a potem mozna kupic kolejne.

This post was edited by Pozer on Nov 30 2017 08:42am
Member
Posts: 1,674
Joined: Jul 10 2016
Gold: 269.00
Nov 30 2017 11:52am
Quote (Pozer @ Nov 30 2017 03:42pm)
RAF nadal jest, ale nikt juz tego nie uzywa jak jest darmowy boost do 100, a potem mozna kupic kolejne.


Ja uzywam, za boosta nie mam raf mouncikow.
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Jan 21 2018 06:45am
co ludzie tak psioczą na temat wowa teraz? Co się zmieniło? Na początku legionu wszyscy chwalili wowa, a teraz nagle, że gra jest martwa i w ogóle, że nie jest grywalna po patchu. Kurwa a miałem kupować :/
Member
Posts: 1,381
Joined: Dec 4 2017
Gold: 2,415.07
Jan 21 2018 08:45am
Quote (Nothus @ Jan 21 2018 01:45pm)
co ludzie tak psioczą na temat wowa teraz? Co się zmieniło? Na początku legionu wszyscy chwalili wowa, a teraz nagle, że gra jest martwa i w ogóle, że nie jest grywalna po patchu. Kurwa a miałem kupować :/


Wow dogorywa. Może jakby zrobili f2p... albo chociaż inny system abonamentu, to mieliby więcej graczy. Zresztą, chociaż to jedno z moich ulubionych universow, to jednak ilez mozna robic tych dodatkow..
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jan 21 2018 09:25am
WoW juz dawno umarl, sam gram juz tylko z przyzwyczajenia.
Member
Posts: 1,674
Joined: Jul 10 2016
Gold: 269.00
Jan 21 2018 11:20am
Quote (Nothus @ Jan 21 2018 01:45pm)
co ludzie tak psioczą na temat wowa teraz? Co się zmieniło? Na początku legionu wszyscy chwalili wowa, a teraz nagle, że gra jest martwa i w ogóle, że nie jest grywalna po patchu. Kurwa a miałem kupować :/


spierdolili dużo rzeczy w nowym patchu - w tym sensie, że jest dużo bugów
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Jan 21 2018 11:49am
Quote (SpoilsSeeker @ 21 Jan 2018 19:20)
spierdolili dużo rzeczy w nowym patchu - w tym sensie, że jest dużo bugów


No ale coś co sprawiło, że nie warto grać?
Member
Posts: 1,674
Joined: Jul 10 2016
Gold: 269.00
Jan 21 2018 11:50am
Quote (Nothus @ Jan 21 2018 06:49pm)
No ale coś co sprawiło, że nie warto grać?


Nie, lament jest jak zwykle, trochę im naprawianie nie wychodzi, ale w końcu naprawią. Legion to nadal legion, raid jest przyjemny, wprowadzili catch up legendarek, jest spoko.
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Jan 21 2018 12:07pm
Quote (SpoilsSeeker @ 21 Jan 2018 19:50)
Nie, lament jest jak zwykle, trochę im naprawianie nie wychodzi, ale w końcu naprawią. Legion to nadal legion, raid jest przyjemny, wprowadzili catch up legendarek, jest spoko.


Tzn?
Go Back To Polska Topic List
Prev1378379380381382412Next
Add Reply New Topic New Poll