d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev13783793803813821680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,824
Joined: Dec 18 2006
Gold: 5.91
Dec 9 2009 06:38pm
Quote (Elder33 @ Dec 10 2009 02:29am)
Całą zabawę w ICC psują jedynie lagownie^n na pełnych serwerach... Dziś zmieniłem ringi casterskie: upnąłem sobie ring z Kirin Tor i dostałem za friendly z Ashen.


Jak ci sie podoba Fire Nova ;p
Member
Posts: 4,379
Joined: May 5 2006
Gold: 300.00
Dec 9 2009 07:21pm
Quote (Gold_warrior @ Dec 10 2009 12:38am)
Jak ci sie podoba Fire Nova ;p

Ciekawa sprawa, ale wymagająca wyczucia: dużo many co 10s na 'wystrzał', 10y zasięgu tylko. Na ICC trashu działał świetnie. Na bossach wolę jednak standardową rotację, z Totemem of Wrath w zasięgu raidgrupy, bez udziwnień. Grając na ~1200 haste (+ relic ofc) i z nowym Elemental Mastery - jednak nie nadużywam Fire Novy.
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Dec 9 2009 07:26pm
Quote (kielon @ 9 Dec 2009 21:48)
triumfow nigdy nie mozna bylo na nizsze tez kiedys mialem ochote


http://www.wowhead.com/?npc=35790 ... można wymieniać od zawsze

This post was edited by sleeperek on Dec 9 2009 07:37pm
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Dec 9 2009 11:54pm
Quote (Cultus @ Dec 10 2009 12:24am)
Płacz więcej i pochwal się czy masz tribute to insanity.




arghh.... wychodzę z tego topa, bo czytanie tak "na głodzie"  to nic przyjemnego. ;D


ty pre paida nie masz a mi wow wcale nie dziala :( probuje teraz patcha sciagnac z innego mirroru jak to juz nie pomoze to sie poddaje

This post was edited by graczjeden on Dec 9 2009 11:56pm
Member
Posts: 6,970
Joined: May 18 2006
Gold: 2.35
Dec 10 2009 12:29am
czy to jest normalne, że czas pozostały do końca transferu rośnie? jak się rozpoczął to było 1h, a teraz jest 4 ;S
Member
Posts: 28,050
Joined: Feb 3 2006
Gold: 101,978.00
Dec 10 2009 01:08am
Quote (matik444 @ 10 Dec 2009 07:29)
czy to jest normalne, że czas pozostały do końca transferu rośnie? jak się rozpoczął to było 1h, a teraz jest 4 ;S


tak jest to mozliwe ^^
Member
Posts: 21,787
Joined: Jul 26 2005
Gold: 0.00
Dec 10 2009 01:45am
Cya combat, hello Mutilate.
Strasznie karci na statecznych bossach, przy chujowym gear nawet. Haste, jak najwiecej haste i bedzie own.
Wczoraj dostalem 2 itemy 264ilv meele letherowel, shouldery z czegos co wygladalo troche jak kael. I chest z statkow :)
Milo zaskoczony jestem tym nowym raidem, bardzo ladny i klimatyczny. Jak narazie zrobil na mnie najlepsze wrazenie ze wszystkich woltkowych.

This post was edited by Vampirepm3 on Dec 10 2009 01:46am
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Dec 10 2009 04:13am
Dlaczego w glupich instach mi spada fps do 30 np w takim scholomance a jak latam po northrend to mam full?
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 10 2009 06:08am
ci co graja dk, zobaczecie unholy
jakie super op jest
robilem kilka 5 manow i sa takie rzeczy ze ja 1 w dd z 4m, a kolejna osoba z 1.5m i dalej reszta :D
a gear mam rzalowy
Member
Posts: 9,692
Joined: Sep 10 2005
Gold: 30.00
Dec 10 2009 06:11am
Quote (Pozer @ 10 Dec 2009 13:08)
ci co graja dk, zobaczecie unholy
jakie super op jest
robilem kilka 5 manow i sa takie rzeczy ze ja 1 w dd z 4m, a kolejna osoba z 1.5m i dalej reszta :D
a gear mam rzalowy


wlasnie mialem zrobic taki post :D
ladnie bustneli ss
Go Back To Polska Topic List
Prev13783793803813821680Next
Closed New Topic New Poll